Kde jste: Hlavní stránkaJaké měl Michal Mička plány s Pietro Filipi, kdyby firma neskončila v insolvenci?

Jaké měl Michal Mička plány s Pietro Filipi, kdyby firma neskončila v insolvenci?

Vydáno na blogu Podnikání

,,Máme nižší návštěvnost než loni, ale vyšší konverzní poměr a relevantnější zákazníky," tvrdil Michal Mička, CEO Pietro Filipi, na podzim roku 2020 na našem webináři Ředitelé ředitelům. Pietro Filipi ani Kara ale neustály protipandemická opatření v podobě uzavřených obchodů a s celkovými dluhy přesahujícími 700 milionů korun zamířily na začátku roku 2021 do insolvence.

Michal Mička CEO Pietro Filipi

,,Máme nižší návštěvnost než loni, ale vyšší konverzní poměr a relevantnější zákazníky,“ tvrdil Michal Mička, CEO Pietro Filipi, na podzim roku 2020 na našem webináři Ředitelé ředitelům.

Pietro Filipi ani Kara ale neustály protipandemická opatření v podobě uzavřených obchodů a s celkovými dluhy přesahujícími 700 milionů korun zamířily na začátku roku 2021 do insolvence.

Michal Mička, bývalý CEO módních značek Pietro FIlipi, Etam a Kara, se v říjnu 2020 podělil o své praktické zkušenosti, jak pracovat s přiškrceným marketingovým rozpočtem v době koronavirové krize.

„Jsme značka pro chytré lidi,“ říkal o Pietro Filipi. „Udržitelnost je pro nás klíčová. Z příležitostní značky se chceme posunout ke značce určené k dennímu nošení,“ dodává.

Michal Mička v době webináře zastával v Pietro Filipi také funkci marketingového ředitele. Podělil se také o recept, jak vytvořit zajímavou kampaň v řádech desetitisíců korun, aby o ní psalo 15 médií.

Pojďte se podívat do nedávné minulosti a připomenout si, jaké plány měl Michal Mička se svými firmami do budoucna.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci

Chcete být chytřejší?

Vyplňte prosím svojí pracovní e-mailovou adresu a my vám každé dva týdny pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.