Kde jste: Hlavní stránkaTomáš Dulovič

Tomáš Dulovič

Tomáš Dulovič

Business Consultant

Amatérský hudebník a DJ, kdysi dlouholetý hokejový brankář. A teď perfektně organizuje projekty v rámci naší digitální agentury. To nevymyslíš.

Vzdělání

Tomáše bavilo stavět věci do latě už v období školských časů. Studoval bilingvální gymnázium, díky kterému získal odborné státnice z angličtiny (se specializací na ekonomiku a informatiku). Další studijní léta zasvětil manažerské informatice na VUT v Brně. Progresivní obor ho upoutal propojením managementu, marketingu a informatiky. Jeho magisterské studium bylo zaměřeno na Řízení a ekonomiku podniku.

Tomáš se nezalekl kódování (zvládá HTML i CSS) ani správy webu a práce s redakčními systémy. Zvládne ovšem i nástroje projektového řízení a metodiku marketingu. Do agentury RobertNemec.com zapadl i díky tomu, že dokáže skvěle propojovat svoje technické i měkké dovednosti.

V současné době Tomáš nejradši hledá nové znalosti v knihách a na oblíbených blozích jako například webdesignernews.com, uxmovement.com, creativebloq.com a další.

Zkušenosti

Tomáš nelenil a pracovní zkušenosti sbíral už během studia. Během druhého ročníku vysoké školy začal svoji kariéru v e-shopu Pixmania.com, kde začínal v customer support. Později se věnoval také fakturám a podílel se na stanovování KPIs společně s kontrolou chybovosti.

Díky technickému backgroundu, který získal v rámci studií, si Tom brzy získal místo jako webmaster. Protože na pozici úzce spolupracoval s marketingovým týmem, nevyvlíkl se ani z povinností klasického markeťáka.

Brzy se jeho týmu rozšířily kompetence – a kvůli tomu bylo potřeba hledat nové lidi. Tom od píky sestavil tým webmasterů a později také content tým. A to všechno měl na starosti. Dohromady se staral o 10 lidí. Denní chleba pro něj bylo rozdělování úloh a koordinace projektů, kontrola termínů a vedení svých kolegů. Mimoto dohlížel na vzdělávání a zaškolování členů týmu.

Práce v agentuře RobertNemec.com

Tomáš pracuje v agentuře RobertNemec.com na pozici projektového manažera. Hlídá své kreativní kolegy, aby vše dodávali na čas a stará se o to, aby týmová práce zanechávala výsledky.
Toma fascinuje UX a testování webů. Z předchozího zaměstnání mu zůstala láska k e-shopům (i proto sedí v kanceláři nedaleko Davida Marečka).
Ve volném čase Tomáš rád boxuje, mimoto ho baví badminton a florbal. Hrával na bicí a aktuálně se učí brnkat na basovou kytaru. Spolupracuje na organizaci festivalu amatérského umění.
Mrkněte na Tomáše na LinkedIn.

 • Odbornost

  • vedení
  • organizace
 • Stravování

 • Technologie

 • Osobnost

 • Víno/pivo

LinkedIn

Přechozí Další

Značky, kterým pomáhal/a

  Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

  Domluvit konzultaci