Kde jste: Hlavní stránkaIveta Dudová

Iveta Dudová

Iveta Dudová

Consultant

Iveta je žena mnoha řemesel. V online marketingu je jako ryba ve vodě, zbožňuje placenou reklamu na sociálních sítích, v síti vyhledávací i obsahové a svoji pozornost zaměřuje hlavně na automatizace kampaní a skripty, které šetří čas i peníze našim klientům.

Vzdělání

Touha po znalostech se u Ivety neprojevuje pouze v online marketingu, ale také v sebevzdělávání. Široké spektrum témat obsáhla i na vysoké škole.

Během bakalářského studia na Univerzitě Palackého v Olomouci zkombinovala v prezenčním studiu divadelní vědu a filozofii a současně ještě stihla ve volných chvílích navštěvovat distančně obor Andragogika v profilaci na personální management. Svá magisterská studia poté zasvětila na stejné univerzitě filozofii jazyka a logice a dále v distančním studiu rozvinula i svůj zájem o andragogiku.

Když má Ivet čas mezi jedním a druhým studiem, naplno se věnuje své vášni pro online marketing. O volných sobotách například navštěvovala půlroční kurz Digisemestr , kde nasála informace ze všech odvětví marketingu a zúčastnila se i několika workshopů týkajících se SEO, PPC i strategií.

Zkušenosti

Velký svět online marketingu Iveta začala poodkrývat ve společnosti goNET, kde si poprvé osahala SEO, PPC i sociální sítě. Drsné ostravské prostředí ji navíc naučilo dravosti, cílevědomosti a touze po těch nejlepších výsledcích. Své zkušenosti nikdy nenechává spát, ale neustále na nich pracuje a pouští se do odvážných nápadů, které její klienty posouvají vždy o několik příček dopředu.

Ivet věnuje své práci i vzdělávání mnoho času a vzhledem k tomu, jaké další činnosti současně stíhá, předpokládáme, že její den má více než 24 hodin. Iveta ve volných chvílích ráda kreslí a maluje, cestuje do Běloruska a na Ukrajinu, poslouchá naučné podcasty, hrála i v divadle Nabalkoně nebo se jako kritička účastnila divadelních festivalů v rodné Ostravě i jinde po republice.

V žádné své aktivitě Ivet nikdy neplave, naopak je vždy důkladně zkoumá do hloubky, což dokázala i tím, že absolvovala kurz potápění PADI – Open water diver až do hloubky 30 m.

Práce v RobertNemec.com

V agentuře se Ivet soustředí na vysoké konverze, nízké PNO a slyší každé kliknutí, za které je odhodlaná vybojovat tu nejlepší cenu. Placenou reklamu vnímá Ivet jako komplexní téma, kterému se může věnovat na sociálních sítích, ve výsledcích vyhledávání nebo třeba v obsahové síti.

Svým klientům tak dokáže poskytnout komplexní pohled na online marketingovou propagaci, snadno nastaví vhodnou strategii pro jakýkoliv byznys napříč několika kanály a u toho všeho ještě neustále myslí na CRO, tedy zvyšování míry konverzí. Iveta je královna placené reklamy a je odhodlaná vybojovat pro své klienty každou konverzi.

Ivet ve volných chvílích baví epistemologie, zajímá ji logika a filozofie jazyka, chodí po slackline, šplhá po stěnách, a dokonce studovala starořečtinu, aby si mohla přečíst Aristotelova díla v originále. O svoji domácnost se dělí s Google Home mini.

Pokud vás zajímá, čemu dalšímu se Iveta věnuje, podívejte se na její LinkedIn.

 • Odbornost

  • ppc
  • display reklama
  • sociální sítě
 • Stravování

  • všežravec
 • Technologie

  • mám windows
 • Osobnost

  • noční sova
 • Víno/pivo

  • víno

Facebook Twitter LinkedIn

Přechozí Další

Značky, kterým pomáhal/a

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci

Chcete být chytřejší?

Vyplňte prosím svojí pracovní e-mailovou adresu a my vám každé dva týdny pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.