Buďte hodní a pošlete tento článek dál, prosíme:

Adresa článku bude vložena automaticky

Skvělá práce!

Článek byl odeslán

Děkuji vám.

Aneta Krikelová, Consultant,
agentura Robert Nemec

Strategická reklamní agentura

Jak pracovat s rizikem při podnikání podle Vladimíra Fuchse z Europ Assistance?

Jak pracovat s rizikem při podnikání podle Vladimíra Fuchse z Europ Assistance?

S generálním ředitelem firmy Europ Assistance, Vladimírem Fuchsem, jsme na webináři Ředitelé ředitelům probrali, jak pomohou kalkulační modely při řízení rizik, trendy v cestování i jaký vliv na ně má pandemie.

Na záznamu z webináře s námi Vladimír Fuchs sdílí, co zahrnují do kalkulačních modelů, jak moc do detailů pracují s náklady nebo třeba jak často jedná s partnery o nastavení smluv.

Jak se změnil cestovní ruch? V roce 2020 letní sezóna cestování spadla na 26 % oproti běžné sezóně v roce 2019. Vladimír Fuchs očekává nárůst oblíbenosti cestování autem po Evropě a úbytek cest do exotických zemí. Návrat do normální situace a přiblížení se číslům z běžných let před pandemií očekává nejdříve v letní sezóně 2022.

Jak digitalizace mění potřebnou strukturu zaměstnanců? Jaká je v dnešní době poruchovost vozidel? Odpovědi na tyto a další zajímavé otázky se dozvíte od Vladimíra Fuchse ve videu.

 

Vladimír Fuchs je generálním ředitelem firmy Europ Assistance. Ve společnosti působí již od roku 2002. Firma Europ Assistance pomáhá svým klientům v nepříjemných a nebezpečných situacích nepřetržitě 24 hodin denně a poskytuje různé asistenční služby ve 150 zemích světa.

Vladimír Fuchs je také členem prezidia České asociace asistenčních společností. Žil rok ve Švýcarsku, kde působil v rámci svého angažmá ve švýcarské nejvyšší florbalové soutěži.

Šetříte čas nebo jste často na cestách?

Záznamy rozhovorů s podnikateli si můžete také pustit v našem podcastu Ředitelé ředitelům.

Najdete je na Spotify a Apple podcast.

Aneta Krikelová

Aneta Krikelová

Aneta se stará o naše klienty napříč kanály díky svým různorodým zkušenostem. Pro klienty vytváří strategie přesně na míru, obsahové plány i struktury placených kampaní. Chcete, aby vám Aneta poradila? Kontaktujte ji na [email protected].

LinkedIn | @

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Podívejte se, jak vám pomůžeme vydělat více peněz ->

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci