Buďte hodní a pošlete tento článek dál, prosíme:

Adresa článku bude vložena automaticky

Skvělá práce!

Článek byl odeslán

Děkuji vám.

Aneta Krikelová, Consultant,
agentura Robert Nemec

Strategická reklamní agentura

Proč jsou ve firmě důležitá data a reporting podle Jaromíra Sedláka?

Proč jsou ve firmě důležitá data a reporting podle Jaromíra Sedláka?

Zkušený manažer Jaromír Sedlák na webináři Ředitelé ředitelům přibližuje, jak pracuje s reportingem a vyhodnocováním dat v malé, střední i velké firmě. V našem webináři Ředitelé ředitelům se podělí i o tipy, jak přistupovat k analýzám, tvorbě budgetingu či predikci budoucích trendů.

„Reporting vám dává určitou stabilitu. Dává vám to možnost odjet a mít přehled o tom, co se děje, protože čísla máte stále dostupná,” sdílí své zkušenosti Jaromír Sedlák.

Na webináři Jaromír Sedlák také zmiňuje důležitost tvorby vize a podrobných měsíčních, týdenních a denních plánů a cílů.

Co radí Jaromír Sedlák při zvládání krizových situací?

Je vhodné, když se místo zmatku při nenadálé situaci určí přesný plán, jak se s nastalou situací vypořádat. Tehdy dokáže člověk uklidnit nejen všechny okolo sebe, své zaměstnance, věřitele, ale i sebe samotného.

Zajímá Vás, jak Jaromír Sedlák pracuje se zaměstnanci, tak aby je nezahltil a aby pro ně byla práce zároveň hrou a zábavou? I o tom si s námi povídá Jaromír Sedlák na webináři Ředitelé ředitelům.

Jaromír Sedlák řídil firmu PEMA PRAHA přes 20 let, má více než 30 let praxe v dealership managementu, prodeji a finančních službách. Věnuje se práci s daty, reportingu, controllingu a také oblasti automotive.

Momentálně Jaromír Sedlák působí na pozici seniorního konzultanta ve firmě b-k-p Consulting GmbH. Pořádá individuální školení manažerských dovedností.

Šetříte čas nebo jste často na cestách?

Záznamy rozhovorů s podnikateli si můžete také pustit v našem podcastu Ředitelé ředitelům.

Najdete je na Spotify a Apple podcast.

Odebírejte náš newsletter, tím získáte přehled o všech novinkách.

Aneta Krikelová

Aneta Krikelová

Aneta se stará o naše klienty napříč kanály díky svým různorodým zkušenostem. Pro klienty vytváří strategie přesně na míru, obsahové plány i struktury placených kampaní. Chcete, aby vám Aneta poradila? Kontaktujte ji na [email protected]

LinkedIn | @

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Podívejte se, jak vám pomůžeme vydělat více peněz ->

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci

Chcete být chytřejší?

Vyplňte prosím svojí pracovní e-mailovou adresu a my vám každé dva týdny pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.