Buďte hodní a pošlete tento článek dál, prosíme:

Adresa článku bude vložena automaticky

Skvělá práce!

Článek byl odeslán

Děkuji vám.

Aneta Krikelová, Consultant,
agentura Robert Nemec

Strategická reklamní agentura

Jak řídit a optimalizovat marketing jako Miroslav Tesař z Astratexu?

Jak řídit a optimalizovat marketing jako Miroslav Tesař z Astratexu?

Hostem webináře Ředitelé ředitelům byl také CEO Astratexu Miroslav Tesař. E-shop Astratex je v současnosti největší prodejce spodního prádla ve střední a východní Evropě. V našem webináři Ředitelé ředitelům se Miroslav Tesař podělil o to, jak v Astratexu řídí marketing a jak přistupuje k optimalizaci. 

Kolik procent z obratu do marketingu investuje Astratex a které marketingové kanály využívá? 

Astratex jako jeden z mála českých e-shopů rozlišuje marketing na retenční a akviziční. Rozdělení dosahují i díky tomu, že využívají detailní data o zákaznících. 

Jak má Astratex procentuálně nastavené rozdělení rozpočtu mezi akviziční a retenční marketing? V jakém případě využívá e-shop Astratex nástroje offline marketingu? Nebo jak vyhodnotit reklamu v televizi? Nejen o tom hovoří CEO Miroslav Tesař na našem webináři.

Každý den performance marketingový tým vyhodnocuje PNO pomocí Google Analytics. Radikální a intenzivní změny se příliš nedělají, častější jsou spíše postupné změny. Jediná situace, kdy bylo potřeba urychleně reagovat radikálními změnami byl příchod coronavirové pandemie.

Jsou muži kupující spodní prádlo jako dárek mýtus? Jak je to u Astratexu? Jak se liší ve svých preferencích vyztužených či vyztužených podprsenek různé státy? Jak pracovat na expanzi do zahraničí?

I takové otázky jsme probrali s CEO Astratexu Miroslavem Tesařem, zjistěte odpovědi v záznamu webináře. 

Český e-shop Astratex je v současnosti největší prodejce spodního prádla ve střední a východní Evropě. Astratex se z malého e-shopu, který začínal v Náchodě, stával čím dál větším a postupně expandoval do zahraničí. V současnosti působí na 10 trzích a letošním plánem Astratexu je dosáhnout obratu přes miliardu korun.

Miroslav Tesař je od roku 2019 CEO e-shopu se spodním prádlem Astratex, dříve také pracoval v Alze na pozici ředitele prodejní sítě a péče o zákazníky.

Šetříte čas nebo jste často na cestách?

Záznamy rozhovorů s podnikateli si můžete také pustit v našem podcastu Ředitelé ředitelům.

Najdete je na Spotify a Apple podcast.

Odebírejte náš newsletter, tím získáte přehled o všech novinkách.

Aneta Krikelová

Aneta Krikelová

Aneta se stará o naše klienty napříč kanály díky svým různorodým zkušenostem. Pro klienty vytváří strategie přesně na míru, obsahové plány i struktury placených kampaní. Chcete, aby vám Aneta poradila? Kontaktujte ji na [email protected]

LinkedIn | @

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Podívejte se, jak vám pomůžeme vydělat více peněz ->

Už jen krůček a pomůžeme vám vydělávat.

Domluvit konzultaci

Chcete být chytřejší?

Vyplňte prosím svojí pracovní e-mailovou adresu a my vám každé dva týdny pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.