Kde jste: Hlavní stránkaNěmec Marketing, s. r. o. se mění na RobertNemec.com, s. r. o.

Němec Marketing, s. r. o. se mění na RobertNemec.com, s. r. o.

Vydáno v blogu Tiskové zprávy

Praha 4. prosince 2012 – Agentura Němec Marketing, s. r. o. změnila svůj název na RobertNemec.com, s. r. o. Změna byla již zapsána v obchodním rejstříku. „Značku RobertNemec.com používáme již přes 11 let. Pro klienty a veřejnost bylo matoucí, když se agentura na veřejnosti označovala jinak, než jak byla dohledatelná v obchodním rejstříku nebo s […]

Praha 4. prosince 2012 – Agentura Němec Marketing, s. r. o. změnila svůj název na RobertNemec.com, s. r. o. Změna byla již zapsána v obchodním rejstříku.

„Značku RobertNemec.com používáme již přes 11 let. Pro klienty a veřejnost bylo matoucí, když se agentura na veřejnosti označovala jinak, než jak byla dohledatelná v obchodním rejstříku nebo s jakou se podepisovaly smlouvy,“ vysvětluje ředitel agentury Robert Němec.

„Značku Němec Marketing jako marketingovou agenturu jsme zavedli v době, kdy se klienti dívali s podezřením na to, aby jim čistě marketingové poradenství poskytovala internetová agentura,“ uvádí Němec. Firma Němec Marketing, s. r. o. následně sloužila i jako servisní firma pro značku RobertNemec.com poskytující internetový marketing.

„Budovat více značek najednou chce ale vždy extrémně práce a někdy je dokonce kontraproduktivní. Značka RobertNemec.com je mnohem známější. Proto jsme se rozhodli přejmenovat firmu podle známé značky,“ říká Němec.

Značka Němec Marketing zůstane zachována, ale nebude s ní v nejbližší době aktivně pracováno.

RobertNemec.com také mění své označení z „internetová reklamní agentura“ na „digitální agentura“. „Chcete-li dnes komunikovat se zákazníky od rána do večera, musíte je oslovovat i přes mobilní telefony a tablety. Časem začnou být cíleny na jednotlivé spotřebitele, podchycené přes internet, i reklamy v televizi a rádiu. Pro klienty již vedeme i mobilní kampaně, a tak je nám bližší označení digitální agentura, objasňuje změnu Němec.

 

O RobertNemec.com

RobertNemec.com (www.robertnemec.com) je digitální agentura založená v roce 2001. Od té doby získala klienty a značky jako je T-mobile, Saxo Bank, Parfums.cz, DATART, iDNES.cz, Merck/MSD, Pfizer, Orange, AAA AUTO, Ministerstvo zahraničních věcí, ING Pojišťovna, Broker Consulting, České radiokomunikace, CzechInvest, České vysoké učení technické, Vysoké učení technické v Brně, GTS Novera, Mountfield, Safina, Schenker a mnoho dalších.

Kontakty

Pavel Šíma
[email protected]
+420 734 200 517

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>