Kde jste: Hlavní stránkaSEO workshop – nový termín 19.3.

SEO workshop – nový termín 19.3.

Vydáno v blogu SEO a PPC ve vyhledávačích

Připravili jsme velmi individuální školení s názvem Workshop SEO prakticky. Zájemce podrobně seznámíme s optimalizací pro vyhledávače. Zároveň vám ukážeme, jak bychom optimalizovali váš web.

Workshop SEO prakticky je věnován celý tématu optimalizace pro vyhledávače a zároveň je velmi individuální. Klasické školení či kurz je většinou určeno pro více účastníků a obsah školení nebo kurzu bývá dosti teoretický. Proto jsme se rozhodli připravit praktický SEO workshop, který je navíc určen pouze pro tři až pět lidí. Díky tomu se můžeme každému individuálně věnovat.

Nejprve vás seznámíme se základy a pokročilými technikami SEO. Potom s vámi budeme získané znalosti procvičovat na konkrétních příkladech vašeho webu. Vysvětlíte nám svůj problém a my vám ukážeme případné možnosti řešení. Cílem workshopu je naučit vás optimalizovat vaše webové stránky pro vyhledávače. Také se nebojíme prozradit naše „tajné triky“ SEO. Budeme s vámi opakovaně procvičovat všechny aspekty optimalizace pro vyhledávače, které potřebujete ovládnout, abyste dokázali optimalizovat právě váš projekt.

Jak probíhá SEO workshop

Na našem workshopu získáte všechny důležité informace, které se týká optimalizace pro vyhledávače. Workshop trvá 8 hodin a protože nejde o klasické školení či kurz, pořádáme tato setkání podle vašich možností a potřeb. Cena za praktický SEO workshop je 3 500 Kč za jednoho účastníka nebo účastnici plus DPH 19 %.

Školení SEO jsme v minulosti připravovali například pro První multimediální, s. r. o., jednu z největších webdeveloperských společností v České republice. Jsme přesvědčeni, že pro vás bude Workshop SEO prakticky užitečný. Jestliže si nebudete myslet, že se vám školení vyplatilo, vrátíme vám 100 % zaplacené částky.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>