Kde jste: Hlavní stránkaVysoké učení technické v Brně si pochvaluje více než rok spolupráce s naší agenturou

Vysoké učení technické v Brně si pochvaluje více než rok spolupráce s naší agenturou

Vydáno v blogu Jak se žije v digitální agentuře

Vysoké učení technické v Brně - Fakulta podnikatelská si pro tvorbu webu i intranetu vybralo v roce 2006 naši agenturu. Jaké jsou dojmy ředitelky programu MBA Ing. Ivy Marsové po více než roce spolupráce:

V rámci nové (nejen marketingové) strategie manažerských studií MBA při VUT v Brně (www.uk-mba.cz) jsem oslovila několik agentur, které se zaměřují na optimalizaci pro vyhledávače a design webového prostředí (extranet i intranet). Kromě srovnání klasických návrhových položek byly dalšími faktory výběru: ochota, vstřícnost a profesionální přístup.

Rozhodnutí vybrat si agenturu RobertNemec.com nelituji.

Situace s naším produktem z pohledu marketingu byla velice nepříznivá. Po optimalizaci webu (jsme na 1. místě na Seznamu i na Googlu) a zaměření na žádané cílové skupiny (střední a vyšší management) jsou nyní webové stránky v souladu se záměrem konkurenčního odlišení se.

Vhodné webové prostředí spolu s individuálním přístupem ke klientům velice silně podpořily snížení nákladů na prodej (v současné době nerealizujeme žádnou inzerci), a tak ušetřené prostředky mohu velice vhodně investovat do interního marketingu – investovat do samotných studentů a vytvářet pro ně nadhodnotu, kterou jiná konkurenční studia MBA na českém (ani světovém) trhu nemají jako je například dokumentační podpora, outdoorové aktivity, CRM systém, materiálně technická podpora, špičkové vybavení učebny atd.

Spokojenost zákazníka – manažera, který studia Master of Business Administration u nás realizuje, je totiž základní předpoklad budoucího vývoje těchto studií. A není vhodnější (a efektivnější) reklamy než doporučení absolventa.

Děkuji týmu pana Roberta Němce za podporu a plně jeho služby doporučuji jiným zájemcům.

Ing. Iva Marsová, MBA
Ředitelka studií UK MBA
www.uk-mba.cz

Vysoké učení technické v Brně
Fakulta podnikatelská

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>