Kde jste: Hlavní stránkaVidea plná našeho know-how

Videa plná našeho know-how

Skvělé, rozbalili jste si náš třetí dárek.

 

Připravili jsme pro vás výběr přednášek z našich letošních konferencí.

V těchto 8 videopřednáškách z oblasti reklamy a marketingu vám ukážeme:

Co je to strategie

Jak špehováním konkurence vydělat více

Netradiční case study, v níž jsme využili multikanálový marketing

35 způsobů, jak získávat emailové adresy

10 způsobů, jak zvyšovat konverzní poměr

Jak nově oslovit lidi z vaší databáze

Novinky v nákupu televizní reklamy

Jak využít potenciál bloggerů pro váš byznys

Co je to strategie

 


Přednáší: Robert Němec

Strategií není, že děláte věci lépe než konkurence. Ani to není vaše vize, množství inovací, které zavádíte, nebo vylepšování vaší firmy. Strategie znamená vytvořit si systém aktivit, které konkurence nedělá, nebo je alespoň dělat jinak. Dozvíte se,  jak takový systém vytvořit a jak jej používají známé firmy. Zároveň si řekneme, jaké překážky vás mohou potkat při vytváření nebo zavádění takového systému – a jak je překonat.

Jak špehováním konkurence vydělat více


Přednáší: Martin Šimko

Přemýšleli jste někdy o tom, který produkt prodávají konkurenti nejvíce? Nebo po které části sortimentu je v posledních dnech a týdnech na trhu největší poptávka? Možností, jak takto špehovat konkurenci, moc není. V přednášce si ale představíme nástroj, který zvládá toto a další věci. Ukážeme si také, jak zjistit, zda u některých produktů nemáte zbytečně nízké ceny a nepřipravujete se tak o svoji marži.

Případová studie: Využití multikanálového marketingu


Přednáší: Jitka Gráfová, Vojtěch Kadlec

V naší případové studii vám ukážeme kampaň, kterou jsme realizovali pro našeho klienta – neziskovou organizaci Asociaci pro oddlužení. Odkryjeme vám pozadí celého konceptu kampaně, jaké kanály a v jaké míře jsme propojili a jak jsme to komplexně vše načasovali, aby to pro klienta přineslo opravdu reálné výsledky – a to vše s velmi omezeným rozpočtem.

Jak nově oslovit lidi z vaší databáze ve vyhledávání Googlu


Přednáší: Lukáš Pokorný

Každý obchodník ví, že opakovaný nákup je levnější než ten první. Málokterý obchodník ale zná a hlavně aktivně využívá mocný nástroj AdWords Customer Match od Googlu. Ukážeme vám, jak díky tomuto nástroji můžete display reklamy zobrazovat pouze těm lidem, které máte ve své emailové databázi. A co víc? Pokud máte vaši emailovou databázi segmentovanou, můžete vaši reklamu zobrazit pouze těm zákazníkům, kteří u Vás už nakoupili nebo těm, kterým jste třeba před týdnem poslali newsletter s nějakou zajímavou nabídkou a je na čase jim ji připomenout.

35 způsobů, jak získávat e-mailové adresy


Přednáší: Alena Myšková

Jak získat e-mailové adresy od těch, kteří u vás ještě nenakoupili? Zapomeňte na nakupování adres, které vám přinese více škody než užitku. Na praktických příkladech vám ukážeme 35 způsobů, kdy vám potenciální zákazníci dobrovolně a rádi svěří svou e-mailovou adresu a budou se těšit na to, až jim pošlete e-mail. Snadno tak získáte nové zákazníky.

10 způsobů, jak zvyšovat konverzní poměr


Přednáší: David Mareček

Vlastníte web, ale konverze ne a ne růst? Možná to ani netušíte, ale i malé změny na vašem webu mohou vést k velkému úspěchu! Občas stačí drobná úprava v košíku, posunout konverzní tlačítko a konverze rostou až…nestačíte žasnout. Ukážeme vám praktické ukázky nástrojů pro optimalizaci konverzního poměru. Vše podložíme konkrétními příklady z naší agenturní praxe.

Televizní reklama za 50 haléřů

 


Přednáší: Vojtěch Kadlec

Ukážeme vám, jaké reklamní formáty (o kterých se vám dříve jen zdálo) lze dnes programaticky nakupovat, a váš brand tak zviditelnit. V této přednášce zabrousíme i do oblasti storytellingu. Že ho ještě v display reklamě nevyužíváte? Je nejvyšší čas s tím začít.

Jak využít potenciál blogerů pro propagaci vaší značky nebo produktu


Přednáší: Fashion blogerka Eva Mchitarjan

Známá fashion blogerka vám ukáže, jak využít potenciál blogerů pro vaši značku. Detailně popíše druhy spolupráci s blogery a youtubery, Koho oslovit a jak zaujmout – a hlavně jak spolupráci nastavit.

Doufáme, že videa z přednášek byla pro vás přínosná.

Již na jaro 2017 plánujeme další z našich celodenních odborných konferencí. Nenechejte si ji ujít. Sledujte naše sociální sítě, ať vám nic neunikne.

Krásné Vánoce a ať se vám a vašemu byznysu v roce 2017 daří.