Kde jste: Hlavní stránkaVánoce 2016

Vánoce 2016

Máme pro vás tři vánoční dárky.
Rozbalte si je!

Asi jste letos byli hodní – a to nejen na nás, ale i na ostatní. Proto vás chceme potěšit a máme pro vás tři dárky.


Je na vás, jestli si vyberete pouze jeden, nebo budete rychlí a budete mít všechny tři!

Buďte rychlí, ať vám je někdo nevyfoukne!

Dárek č. 1:
10 hodin našich konzultantů

Toto je opravdu skvost. HODINA KONZULTACE ZDARMA s kterýmkoliv naším konzultantem dle vašeho výběru. Chcete-li vydělávat více než doposud, naši specialisté vám poradí, jak na to.

Buďte rychlí!  Dárek získává jen prvních 10 zájemců!

Chcete-li získat tento dárek, vyplňte svoji emailovou adresu do boxu níže a my vám zašleme další pokyny do mailu. Jedna firma si může rezervovat pouze jednu hodinu. Nárok na konzultaci musíte uplatnit do konce ledna 2017.

Zbývá 0h z 10h konzultací

Dárek č. 2:
Sleva 500 Kč na kterékoliv naše školení

Voucher na slevu 500 korun na kterékoliv marketingové školení agentury RobertNemec.com. Rádi sdílíme své zkušenosti a know-how nejen s našimi klienty, ale i s veřejností.

Počet voucherů je omezen na 30.

Sleva bude odečtena z celkové částky bez DPH a můžete ji použít na veřejné i na individuální školení. Chcete-li získat tento dárek, vyplňte svoji emailovou adresu do boxu níže a my vám zašleme další pokyny do mailu. Slevu na naše školení můžete uplatnit do konce června 2017.

Zbývá 0 slev na školení

Dárek č. 3:
Videa z konferencí zdarma

V roce 2016 jsme pro naše klienty uspořádali dvě konference o marketingových inovacích. Vy máte nyní možnost získat videa osmi nejlepších přednášek z obou konferencí zdarma.

Běžná cena za vstup na obě konference včetně videí byla 13 980 Kč.

Ukážeme vám, jak si stanovit strategii, jak získávat lépe emailové adresy, jak levněji nakupovat televizní reklamu, jak kombinovat offline a online marketing nebo jak zvyšovat konverzní poměr. Tento dárek není nijak omezen.

Krásné Vánoce a ať se vám a vašemu byznysu v roce 2017 daří.