Kde jste: Hlavní stránkaRobertNemec.com uspořádala valentýnskou soutěž na Facebooku

RobertNemec.com uspořádala valentýnskou soutěž na Facebooku

Vydáno v blogu Tiskové zprávy

Praha 9. března - Internetová reklamní agentura RobertNemec.com uspořádala pro své fanoušky na Facebooku valentýnskou soutěží fotek. K svátku zamilovaných mohli soutěžící vyhrát účast na jednom za školení internetového marketingu, které internetová reklamní agentura RobertNemec.com pořádá.

Soutěžící měli za úkol na firemní Stránku agentury RobertNemec.com (http://facebook.com/RobertNemec.com) nahrát svoji zamilovanou fotku se svým partnerem či partnerkou a označit obě osoby na fotce.

„Tím, že se soutěžící označili, zobrazila se informace o označení i všem jejich přátelům na Facebooku. Díky tomu se o soutěži dozvědělo velké množství lidí,“ vysvětluje záměr soutěže ředitel agentury RobertNemec.com Robert Němec. „Počet cen jsme uzpůsobili tak, aby rostl s množstvím přihlášených, šance na výhru tak neklesala,“ doplňuje.

„Facebook pomáhá obousměrné komunikaci,“ uvádí dále Němec. „Během soutěže se nám ozvalo několik fanoušků, že nemají žádného partnera, se kterým by se mohli vyfotit. Proto jsme ihned upravili pravidla soutěže tak, aby se mohli zapojit i ti, kteří jsou single.“

Vítězem soutěže se stal David Šiška. „Za výhru jsem samozřejmě rád, z nabízených školení patrně navštívím SEO workshop prakticky,“ říká při převzetí výhry.

O RobertNemec.com

RobertNemec.com (www.robertnemec.com) je přední česká internetová agentura založená v roce 2001. Zaměřuje se na zvyšování efektivity podnikání na internetu. Mezi její klienty patří např. DATART, T-mobile, Orange SK, Pfizer, Mountfield, CzechInvest, Merck/MSD, Ministerstvo zahraničních věcí, České radiokomunikace, FujiFilm, AAA AUTO a desítky dalších.

Kontakt

Michal Prouza

+420 721 666 152

[email protected]

RobertNemec.com

Sokolská 4, 120 00 Praha 2

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>