Audit PPC kampaní

Audit vám řekne, jak zvýšit výnosnost vaší PPC kampaně. Většina PPC kampaní není nastavena optimálně. Víte, jak jste na tom vy?

Pay-per-click reklamou se zabýváme přes 10 let. Pravda je taková, že v nastavení kampaní a sestav nacházíme množství opakujících se chyb. Kromě toho, že se dlouhodobě snažíme o edukaci, jsme pro vás připravili tento audit.

Kdy audit využijete

 1. Nejste si jisti, zda vaše online agentura spravuje vaše PPC ideálně.
 2. Chcete vědět, jak zvýšit vaše příjmy z PPC, případně kde by šly ušetřit náklady.
 3. Jste marketingový manažer nebo jiná zodpovědná osoba a chcete vědět, jak vaši kolegové nebo internetová agentura spravují PPC.

V PPC auditu kontrolujeme ty aspekty, které mají vliv na výkon kampaní. Bodů, na které se díváme, je kolem stovky. Liší se podle toho, zda se jedná o reklamy ve vyhledávání, v obsahu či na sociálních sítích, a také podle systému (AdWords, Sklik, Facebook atp.).

Výstupem z auditu je tabulka doplněná o komentář konzultanta, který audit provedl. Dozvíte se, co a jak je možné zlepšit. Řekneme vám, co je priorita a co můžete odložit na později. Dobře víme, že zdroje bývají omezené a většinou není možné upravit všechno najednou. Razantní zlepšení výkonu však může nastat po provedení několika nejdůležitějších změn.

Proč je audit PPC důležitý

Zjistíte, zda mají kampaně potenciál vydělávat více (nebo zda neplatíte za prokliky příliš mnoho). Mimoto také uvidíte, zda a jaké mezery máte ve svých PPC kampaních a jejích složkách (sestavách, slovech, cíleních apod.).

Dozvíte se také, zda vaše agentura či kolegové vedou kampaň správně. Někdy bývá kampaň nastavena vyloženě chybně, jindy nevyužívá plný potenciál kvůli nedostatečným zdrojům (málo času na nastavení a správu).

Co získáte

Jak při auditu postupujeme

Audit je prováděn ručně a kontroluje kolem 100 oblastí (v závislosti na systému), např.:

Pro zahraniční PPC kampaně v cizích jazycích např.:

Audit provádíme ručně

Žádný software nedokáže to, co zvládne konzultant s pěti lety praxe. Proto trvá náš PPC audit zhruba deset hodin, během kterých budou naši konzultanti analyzovat vaše PPC kampaně a navrhovat řešení.

Všichni naši PPC konzultanti mají certifikáty jak Google AdWords, tak Google Analytics. Zároveň mají všichni naši seniorní PPC konzutanti minimálně pět let zkušeností se správou PPC kampaní (vaše kampaně nebude hodnotit junior).

Veškerá vaše data jsou chráněna na základě dohody o mlčenlivosti (NDA), kterou spolu podepíšeme.

Nemusíte nám sdělovat vaše hesla! Připojíme se prostřednictvím agenturního přístupu, který vy autorizujete. Po auditu nám můžete opět přístup odebrat.

S PPC reklamou jsme pomohli následujícím firmám

 • okay.cz
 • pfizer

Mnoha klientům vedeme PPC kampaně celé roky. Podívejte se například, jak jsme slevovému serveru Nakupvakci.cz zvýšili obrat z PPC ve vyhledávání o 160 %.

Jak postupovat, máte-li zájem o audit PPC kampaní:

 1. Vyplňte níže uvedený formulář.
 2. Po jeho obdržení vám zašleme dohodu o mlčenlivosti (NDA).
 3. Jakmile ji podepíšete, připojíme se k vašim účtům.
 4. Zeptáme se vás dopředu na několik informací, abychom měli širší obraz.
 5. Provedeme samotný audit.
 6. Audit vám prezentujeme a zašleme.
Potkejme se a podívejme se, zda si můžeme být prospěšní.

Např. 703-225-9420. Naleznete jej ihned po přihlášení se do AdWords vpravo nahoře. Podívejte se na obrázek:
form help

Např. [email protected]. Naleznete jej ihned po přihlášení se do Skliku vpravo nahoře. Podívejte se na obrázek:
form help

Audit není zadarmo. Stojí 18 500 Kč.

Please leave this field empty.