Kde jste: Hlavní stránkaDokážeme vám zvýšit ziskPPC reklama ve vyhledávačích

PPC reklama ve vyhledávačích

PPC reklamy spravujeme od roku 2002. Díky talentu, zkušenostem a rychlosti našich konzultantů se odvažujeme nabízet správu kampaní na zkoušku zadarmo. Víme totiž, že budete nadšeni návratností investic.

PPC reklama

PPC reklamu na Googlu a na Seznamu vedeme tak, abychom vám zaručili návratnost investic (ROI).

Marketingová rozhodnutí provádíme na základě dat – vždy počítáme, zda se vám reklama vyplatí a jak musí být na základě toho kampaň nadesignovaná. Nesledujeme ani tak počet zobrazení reklamy, míru prokliku nebo dokonce míru konverze.

Zajímá nás hlavně obrat vygenerovaný kampaní a poměr mezi náklady a výnosy kampaně.

Naši klienti jsou s námi spokojeni a často jim vedeme PPC reklamu ve vyhledávačích celé roky.

Specializujeme se o kampaně s rozpočtem do PPC od 100 000 korun měsíčně.

Podle typu propagovaného zboží nebo služeb vytvoříme PPC reklamu na Googlu, Skliku či v obou vyhledávačích. (PPC reklamu na Facebooku, v obsahových sítích a ve formě RTB, včetně retargetingu, nabízíme v rámci reklamních kampaní.)

Postaráme se o celý proces od vytvoření účtu v AdWords či Skliku přes nastavení kampaní až po pravidelný reporting. Můžeme vám pomoci také s dílčími pracemi – potřebujte například vyškolit PPC tým nebo zkontrolovat správnost nastavení? To zvládneme.

Reálný omnichannel marketing

Samotná PPC reklama vám nevydělá.

Proto propojujeme PPC s ostatními marketingovými kanály – online i offline. Vždy vám upravíme landing pages. PPC propojíme s emailovým marketingem, sociálními sítěmi a RTB/retargetingem. Poradíme s product managementem. Sladíme SEO a PPC. Optimalizujeme UX.

Propagujete-li skupinu výrobků například v tištěných médiích, podpoříme vaši kampaň také ve vyhledávačích – budeme inzerovat stejné výrobky s podobnými texty, aby zákazníci viděli návaznost, když budou výrobky hledat.

Už chápete, proč je PPC reklama od nás tak výnosná?

Jeden měsíc na zkoušku zdarma

Jsme přesvědčeni o tom, že budete spokojeni s tím, kolik vám naše PPC inzeráty vydělávají.

Proto, investujete-li do PPC měsíčně více jak 100 000 Kč, budeme vám jeden měsíc spravovat vaše PPC zcela zdarma.

Dosáhneme-li předem domluvených KPI, uzavřete s námi předem oboustranně odsouhlasenou smlouvu na roční správu. Nedosáhneme-li KPI, nic nám neplatíte a máte PPC správu zadarmo.

Nebo můžete před tím vyzkoušet náš audit PPC kampaní.

Proč je reklama ve vyhledávačích důležitá

Reklama ve vyhledávačích je do velké míry unikátní. Vaše zboží a služby nabízíte lidem, kteří o ně mají zájem a přímo je hledají. Reakce na reklamu ve vyhledávačích je proto velmi pozitivní – ať už se díváme na míru prokliku, míru konverze či jiné metriky.

Pro většinu firem jsou kampaně ve vyhledávání jednou z nejefektivnějších forem reklamy vůbec.

PPC ve vyhledávačích mají ovšem i omezení: lidem nabízíte to, o čem už vědí (a proto to hledají). Nemůžete v nich vyvolat zájem o věci, které neznají, a které tedy nemohou hledat. Pro oslovení takové cílové skupiny slouží bannerové či jiné kampaně v obsahových sítích. Teprve ve chvíli, kdy lidé začnou tyto věci vyhledávat, přijde na řadu inzerce na Googlu a na Seznamu.

Co díky reklamě ve vyhledávačích získáte

 1. kampaně, které přinášejí vysokou návratnost investic,
 2. velmi relevantní návštěvnost, kterou můžete později oslovovat formou retargetingu či emailingu,
 3. reklamu, kterou velmi rychle zapnete či vypnete – např. podle toho, kdy začínají a končí vaše speciální akce.

Reklama ve vyhledávačích má čtyři základní podoby. Každá z nich má unikátní přednosti:

 • brandová reklama (oslovujete lidi hledající vaši značku),
 • reklama na obecná klíčová slova (kategorie výrobků či služeb, toto je většinou základ pro inzerci ve vyhledávačích),
 • produktové kampaně na Googlu (PLA – product listing ads; reklamy na konkrétní výrobky, u nichž se zobrazují také ceny a obrázky),
 • remarketing ve vyhledávání Googlu (oslovujete vaše předchozí návštěvníky – například specifickým textem reklamy)

Jak při vedení kampaní postupujeme

 • Zjistíme co nejvíce o vašich potřebách, cílech a konkurenčních výhodách – ale také o vašich konkurentech.
 • Vytvoříme analýzu klíčových slov.
 • Nastavíme kampaně v AdWords a Skliku, napíšeme inzeráty.
 • Kampaně sledujeme, vyhodnocujeme a podle výsledků optimalizujeme. Dlouhodobá správa je velmi důležitá součást PPC reklamy.
 • Dodáváme vám pravidelné reporty s důležitými metrikami. Nezatěžujeme vás balastem.

Komunikujeme s vámi o nových výrobcích a službách, konkurenčních výhodách, slevách a dalších speciálních akcích, abychom na ně mohli navázat v PPC reklamě.

V čem vedeme PPC reklamu lépe než konkurence

RobertNemec.com Konkurence
Zkušenosti První PPC kampaň jsme vedli již v roce 2002. S PPC začínali až v letech 2005 až 2010.
Praxe PPC u nás spravuje malý tým špičkových specialistů, z nichž každý má minimálně sedm let praxe s marketingem ve vyhledávačích v naší agentuře. Na správu PPC je najímána levná pracovní síla, často studenti. Mají okolo půl roku, maximálně roku praxe.
Talent a schopnosti Naši PPC specialisté mají mimořádné talenty a schopnosti (také jim mimořádně platíme, abychom si je udrželi). Na druhou stranu si tak věříme, že vám dokážeme zlepšit PPC kampaně, že vám nabízíme měsíc správy PPC na zkoušku zcela zdarma. Na správu je často najímán každý, kdo se trochu vyzná na internetu a umí psát.
PPC kampaň na vyzkoušení zdarma Protože jsme si jisti, že vám pomůžeme vydělávat více, než vyděláváte nyní, nabízíme vám správu kampaně na vyzkoušení zdarma (platí, investujete-li do kampaně alespoň 100 000 Kč/měsíc). Žádná jiná agentura správu PPC zdarma nenabízí.
Nekompromisní kvalita Přijímáme jenom ty nejlepší odborníky. Raději odmítneme zakázku, než abychom museli přijmout někoho, kdo nepatří k české špičce – a my museli jít s kvalitou dolů. (Máme vyděláno dost – děláme práci, protože nás baví.) Protože po PPC je poptávka, najímají mnoho nekvalitních lidí – hlavně, aby uspokojili poptávku.
Certifikace Naše agentura je certifikována jako Google Partners. Navíc máme certifikaci i od IBM. Předpokládáme, že si budete vybírat jenom ty PPC agentury, které mají certifikaci od Googlu.
Omnichannel marketing Neděláme jenom PPC kampaně, ale reálný omnichannel marketing. Naplánujeme připravíme vám jednotnou kampaň, která bude mít jasnou strategii, zaujme lidi v médiích a bude netradiční, přitáhne lidi přes PPC a SEO, bude budovat důvěru na sociálních sítích a přiměje je nakoupit pomocí emailového marketingu a skvělému UX. Často nabízí jenom PPC kampaně, případně doplněné o SEO a Facebook. Už vůbec neřeší marketingovou strategii nebo rozsáhlé reklamní kampaně, stejně jako UX.
Tagování a vyhodnocování S klientem se vždy domluvíme na způsobu tagování kampaní, abychom je mohli v analytickém systému správně vyhodnocovat. Agentury často zapnou auto-tagging v AdWords a Sklik netagují vůbec – anebo tagují oba systémy odlišně. Vyhodnocování efektivity je pak obtížnější.
Automatizace Je-li to pro klienta výhodné, používáme nástroje pro automatizaci – ušetříme tak čas nutný pro ruční optimalizaci kampaní. V České republice využívá software pro automatizaci jen málo agentur. Jejich práce je pak zbytečně dražší.
Cena Naše cena za správu je nadprůměrná: 1 750 až 1 900 Kč/hod. Chceme-li ale ty nejlepší pracovníky na trhu, musíme jim také nejvíce platit. A je jenom na vás, zda chcete také ty nejlepší. (Navíc jsou naši odborníci na PPC rychlí – za hodinu zvládnou více než jiný za dvě.) Běžná cena za správu PPC je 900 až 1 500 Kč/hod.

Komu jsme s PPC pomohli

 • saxo-bank-logo-1
 • loga_biela_0082_aaaauto.cz
 • parfums.cz
 • okay.cz
 • Otto_group_Logo_01
 • pfizer
 • Merck-Logo.svg
 • nokia.com
 • modino.cz
 • avendro.cz
 • sevt-logo
 • nakupvakci.cz
 • barcelo.com
 • ceskamincovna.cz
 • bohemiaenergy.cz
 • OTTO Office
 • 4home.cz

Přečtěte si případovou studii o tom, jak jsme slevovému serveru Nakupvakci.cz během jednoho roku navýšili obrat z PPC ve vyhledávání o 160 %.

Kolik u nás stojí reklama ve vyhledávačích

Cena za nastavení a měsíční správu začíná na částce 17 500 Kč. Kromě správy platíte také Googlu a Seznamu za prokliky. Cena prokliku se velmi liší v závislosti na konkurenci – obecně lze říci, že se pohybuje od několika málo korun po 20 Kč za proklik; v okrajových případech může být nižší či vyšší. Pokud svěříte své PPC kampaně nám, můžete si být jisti, že vám je povedeme k zisku. Pokud při analýze či zkušební kampani zjistíme, že právě vám se reklama ve vyhledávačích nevyplatí, jednoduše vám ji nedoporučíme.

Správa PPC reklamy zdarma

Investujete-li do kampaní více něž 100 000 korun měsíčně, můžeme vám vést kampaně na jeden měsíc zdarma. Před zahájením se dohodneme na cílech, ke kterým máme dospět. Pokud je nesplníme, neplatíte nám vůbec nic. Dosáhneme-li jich, podepíšete s námi smlouvu na vedení PPC kampaní na 12 měsíců.

Přijďte na školení

Každý měsíc pořádáme školení PPC reklamy. Řekneme vám, jaké systémy použít pro inzerci právě ve vašem případě, ukážeme si postup při tvorbě analýzy klíčových slov a nastavíme spolu funkční PPC kampaně. Školení trvá zhruba osm hodin a účastní se ho maximálně osm lidí. Máte tedy jistotu, že se vám dostane odpovědí na všechny vaše otázky.

Kromě PPC ve vyhledávání probíráme také obsahové sítě Googlu a Seznamu (bannery a textové reklamy), PPC na Facebooku a remarketing. Každý účastník školení od nás navíc dostane hodinovou individuální konzultaci zdarma – ať už ve formě emailu, Skype meetingu či osobně v některé z našich kanceláří. Podívejte se, kdy se konají nejbližší školení.

Nejnovější články o pay-per-click reklamě ve vyhledávačích