Kde jste: Hlavní stránkaDokážeme vám zvýšit ziskDigitální analytikaPorovnání Adobe SiteCatalyst (Omniture), Coremetrics, Unica NetInsight a Webtrends

Porovnání Adobe SiteCatalyst (Omniture), Coremetrics, Unica NetInsight a Webtrends

Uvažujete, které řešení pro webovou analytiku (WA) zvolit? Zdarma vám předvedeme srovnání jednotlivých produktů pro WA.

Na trhu pokročilých řešení pro webovou analytiku (enterprise level web analytics) exitují následující řešení:

Na nižší úrovni, které však nedostačují podmínkám větších firem, e-shopů, cestovních kanceláří atd., se pak pohybují:

Cena a celková investice do pokročilých řešení se pohybuje od deseti tisíc korun měsíčně. Proto je třeba pečlivě zvolit, které řešení vybrat. Implementace navíc zabere nějaký čas a přechod je proto obtížnější.

Nabízíme vám bezplatné porovnání řešení Adobe® SiteCatalyst®, powered by Omniture a dalších nástrojů od Adobe, Omniture (nejenom SiteCatalyst), Coremetrics (nejenom Analytics), Webtrends a Unica (nejenom NetInsight)

Každý software má jiné výhody, moduly, podporu (support) atd. Zatímco pro jednu firmu může být ideální řešení např. Coremetrics Analytics, pro jinou Adobe SiteCatalyst a pro další Unica. S tím vším vám poradíme.

Nemusíte už číst žádné recenze, provedli jsme srovnání za vás.

Nezávazně vám ukážeme výhody a nevýhody jednotlivých řešení

Všechna výše uvedená řešení známe. Proto vám nabízíme bezplatnou schůzku, na které vám ukážeme:

 1. výhody a nevýhody jednotlivých řešení,
 2. jak se které řešení ovládá (obrázky a dema),
 3. cenu,
 4. podporu,
 5. praktické zkušenosti a informace přímo od zdroje.

Budete se nás moci zeptat na jakoukoli otázku týkající se kteréhokoli ze čtyř hlavních řešení, případně vám to ihned na demu předvedeme. K dispozici máme také telefonickou podporu poskytovatelů jednotlivých řešení.

Nejsme zástupci jedné firmy, naopak jsme nezávislí konzultanti, kteří vám dokáží poradit, které řešení je vhodné právě pro vás. S pokročilými řešeními pro webovou analytiku máme zkušenosti již od roku 2004, kdy jsme prováděli první analýzy pro Pražskou teplárenskou pomocí Webtrends.

Od té doby jsme se seznámili i s ostatními řešeními a od roku 2010 vyučujeme webovou analytiku na Masarykově univerzitě, stejně jako pořádáme školení.

Jaké další služby v oblasti webové analytiky jsme vám schopni poskytnout

 1. Vydefinujeme s vámi vaše potřeby a cíle v oblasti webové analytiky.
 2. Navrhneme, jak postupovat při výběru aplikace pro webovou analytiku.
 3. Navrhneme, které řešení je nejlepší právě pro vás.
 4. Vydefinujeme procesy pro efektivní správu webové analytiky (když už si pořizujete nákladné řešení, musí být jasně řečeno, jak ji bude kdo využívat).
 5. Provedeme vás implementací a v případě Adobe (nejen SiteCatalyst), Coremetrics a Unica jsme vám schopni řešení i sami implementovat. Implementaci Webtrends v České republice zajišťuje po technické stránce Unicorn, my provádíme implementaci Webtrends po analytické stránce.
 6. Zaškolíme vás do používání.
 7. Nastavíme řešení tak, aby vám maximálně zapadlo do vaší firemní kultury.
 8. Nastavíme řešení tak, aby bylo snadné jej používat a co nejrychleji se vám zaplatilo.
 9. Poskytneme vám podporu (support) v České republice, a to analytický, marketingový i technický. Cena za náš support je samozřejmě nižší než v zahraničí.
 10. Budeme dohlížet nad využíváním řešení pro webové analytiky.

Výše uvedené služby jsou již placené.

Jak postupovat při objednání bezplatného porovnání

Prosíme, vyplňte níže uvedený formulář a my vám na bezplatné a nezávazné schůzce předvedeme výhody a nevýhody jednotlivých řešení. Případně kontaktujte prosím Roberta Němce na telefonu 608 888 310 nebo e-mailu [email protected].