Kde jste: Hlavní stránkaTomáš Mikletič posiluje RobertNemec.com

Tomáš Mikletič posiluje RobertNemec.com

Vydáno v blogu Naši noví kolegové, Tiskové zprávy

Praha 29. března 2010 - Dalším členem týmu internetové reklamní agentury RobertNemec.com se od pondělí 29. března stává Tomáš Mikletič.

Tomáš Mikletič

Na pozici Account Manager bude mít na starosti akvizici nových klientů a prodej produktů agentury v oblasti webové analytiky a sociálních sítích.

Tomáš Mikletič se doposud zhruba 10 let se věnoval organizaci a propagaci eventů, konferencí a hudebních festivalů. V roce 2006, kdy pracoval jako Google Quality Rater (absolvoval obsáhlou zkoušku Google Quality Rater Exam), založil designové studio Elemental media, které se zaměřuje výhradně na zámořské klienty. Zde pracoval jako project manager a web strategy konzultant. Úspěšně absolvoval i zkoušku Google Analytics Individual Qualification.

Ve volném čase se Tomáš nejraději věnuje manželce a svým třem synům.

O RobertNemec.com

RobertNemec.com (www.robertnemec.com) je česká internetová agentura založená v roce 2001. Zaměřuje se na zvyšování efektivity podnikání na internetu. Mezi její klienty se zařadili např. DATART, T-mobile, Orange SK, Pfizer, Mountfield, CzechInvest, Merck/MSD, Ministerstvo zahraničních věcí, České radiokomunikace, FujiFilm, Vysoké učení technické a desítky dalších.

Kontakt

Michal Prouza

+420 721 666 152

[email protected]

RobertNemec.com

Sokolská 4, 120 00 Praha 2

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>