Kde jste: Hlavní stránkaMalá soutěž pro čtenáře magazínu SEO a SEM

Malá soutěž pro čtenáře magazínu SEO a SEM

Vydáno v blogu SEO, SEO a PPC ve vyhledávačích

Včera jsem náhodou narazil na dvouslabičné slovíčko, po jehož zadání vám Google vrátí nejvíce výsledků.

Slovíčko je to velice zajímavé a pravděpodobně byste jej naprosto nečekali. A protože rád soutěžím, rozhodl jsem se uspořádat pro naše věrné čtenáře malou soutěž.

Jako malou nápovědu uvedu, že na dané slovo vám Google k dnešnímu dni vrátí 2 490 000 000 dokumentů. Ano, čtete dobře: skoro dvě a půl miliardy.

Podmínky soutěže

Kdo jako první pošle toto dvouslabičné slovíčko na adresu [email protected], získá jeden odkaz včetně optimalizovaného anchoru z dalšího článku v našem magazínu SEO a SEM.

Články v magazínu SEO a SEM mají GTPR 3/10 až 4/10. Pro zvýšení hodnoty odkazu může výherce dodat podklady v češtině o své firmě nebo o webu, na který odkaz povede. Tyto podklady budou uveřejněny v články.

Odkaz nemůže vést do šedé nebo černé zóny internetu (nechci si zamořovat web poison words, všichni dobře víte, co tím myslím). Obecně řečeno, stránka musí naprosto etická.

Další odkaz věnujeme za stejných podmínek tomu, kdo nám pošle jednoslabičné slovo, na které vám Google vrátí nejvíce výsledků (9 080 000 000 či více). Mimochodem se tím dá zjistit, kolik Google minimálně indexuje dokumentů.

Oba odkazy budou v jednom článku. Budeme kontaktovat jenom výherce.

Přeji úspěšné hledání!

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>