Kde jste: Hlavní stránkaŠkolení PPC reklamy 1: jak platit méně a získat více

Školení PPC reklamy 1: jak platit méně a získat více

Na školení vás naučíme, jak vést výnosnou PPC reklamu ve vyhledávání. Ukážeme vám, jak více vydělat na Google AdWords a Seznam Sklik, jak si definovat cíle a jak PPC vyhodnocovat.

Od dubna 2017 jdeme na PPC školení jinak. Připravili jsme pro vás rovnou dvě: školení PPC základů a reklamy ve vyhledávání (PPC reklama 1) a zcela nové školení bannerové reklamy a remarketingu (PPC reklama 2). Podívejte se!

PPC kampaně dnes vede velká část firem v Česku. Drtivá většina z nich však za své PPC reklamy platí mnohem více, než kolik by bylo nutné. Navíc jim nepřivádí tolik zákazníků, kolik by mohly.

Naše školení PPC kampaní vás naučí, jak na svých PPC reklamách výrazně ušetřit a přitom získat více zákazníků – a to ať už si vedete kampaně sami, nebo prostřednictvím agentury.

Obsah školení neustále aktualizujeme, abyste od nás dostali vždy nejnovější a skutečně platné informace. Poslední aktualizace proběhla v dubnu 2017.

Na rozdíl od mnoha jiných školení se u nás dozvíte i to, jakou roli má PPC v celkovém marketingu firmy, jak si nastavit správné cíle a jak PPC reklamu vyhodnocovat.

Chcete-li získat komplexní přehled o PPC reklamě včetně bannerové inzerce a remarketingu, doporučujeme vám absolvovat také Školení PPC reklamy 2: jak ovládnout display (bannery) a remarketing.

Pro koho je školení určené

Tento kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé správce PPC reklamy, případně pro managery a majitele firem, kteří chtějí vědět, jak nastavit cíle a spolupracovat s agenturou.

Jedná se o úvod do tématu, kde se dozvíte, jakou roli hraje PPC reklama v marketingu firmy a následně vás naučíme efektivně nastavit a spravovat reklamy ve vyhledávání Googlu (přes systém AdWords) a na Seznamu (přes systém Sklik). Školení obsahuje i ryze praktickou část, kdy si spolu krok po kroku projdeme nastavení kampaní ve vyhledávačích.

Pro koho toto školení není

Pokud se PPC reklamě intenzivně věnujete posledních pět let a chcete poradit s velmi pokročilým nastavením, toto školení pro vás nejspíš není to pravé. Rádi vás ale potkáme na osobní konzultaci, kde vám vysvětlíme vše, co budete potřebovat. Ozvěte se nám.

Pokud potřebujete poradit s PPC v obsahové síti a s remarketingem, podívejte se na Školení PPC reklamy 2: jak ovládnout display (bannery) a remarketing.

Jaká témata budeme probírat Na vrchol stránky

 1. Jaký je princip PPC kampaní.
 2. Úloha PPC v různých fázích nákupního procesu.
 3. Jaký je rozdíl mezi PPC kampaněmi ve vyhledávačích a na stránkách obsahových webů.
 4. Hlavní PPC systémy v České republice (co je Google AdWords a Seznam Sklik).
 5. Jaké jsou rozdíly mezi PPC systémy, kdy který z nich použít, jakou zvolit pro který z nich strategii a na co si dát pozor u každého z nich.
 6. Jak si definovat cíle inzerce a jak PPC kampaně hodnotit.
 7. Jaký je reálný průběh inzerce: od analýzy zdrojů a konkurence přes analýzu klíčových slov po nastavení a vyhodnocení kampaní.
 8. Jak strukturovat své účty v PPC systémech. Co je to kampaň a sestava. Jaké jsou největší chyby a jak se jim vyhnout.
 9. Proč a jak si vyhrát s texty reklam.
 10. Jak snižovat cenu za proklik a cenu za konverzi – a tedy ušetřit.
 11. Co je to landing page a proč je důležitá.
 12. Jak si nastavit spolupráci s agenturou, aby vám nenaúčtovala více, nežli byste měli platit.
 13. Jaké další odborné zdroje sledovat.

Získejte ze školení ještě víceNa vrchol stránky

Pošlete-li nám pár dní před školením podrobné výstupy ze svých kampaní nebo nám do nich udělíte přístup, podíváme se vám na ně dopředu a na školení PPC reklamy vám poradíme, co konkrétně můžete zlepšit.

Další výhody našich PPC školeníNa vrchol stránky

 1. Maximálně 10 účastníků.
 2. Ukážeme si, jak vytvořit analýzu klíčových slov a jak ji použít.
 3. Není to přednáška, ale workshop. Po celou dobu se na nás můžete obracet s vašimi dotazy a problémy. My vám ukážeme jejich řešení.
 4. V průběhu školení vám rádi poradíme i se SEO (optimalizací pro vyhledávače) nebo CRO (optimalizací konverzního poměru).

Hodnocení účastníků školeníNa vrchol stránky

Markéta Gregorová – BizBox
„Nevěděla jsem, jestli to nebude příliš klouzat po povrchu, ale opak byl pravdou – probrali jsme důležité základy i věci do hloubky, které považuji za velice užitečné. Jsem zcela spokojená a zvážím i návštěvu dalších školení. Návrhy na zlepšení bohužel nemám, jen tak dál. :-)“

Monika Szwarcová – next Cre s.r.o.
„Školení bylo přínosné jak v teoretické, tak praktické rovině. Oceňuji podrobné informace a ukázky při zakládání nových reklamních kampaní a různá doporučení a tipy při vyhodnocování PPC. Za mě super.“

Prokop Blümel – Jazykový Institut Praha, s.r.o.
„Školení PPC mi ukázalo nevyužité potenciály naší současné kampaně a osobní konzultace ukázala přesný směr pro další vylepšování a vývoj, 100 %.“

Vít Válka –  ALL SPORTS a.s.
„Dozvěděl jsem se plno nových informací. Přednáška byla jasná a byl prostor pro dotazy. Skvělá investice času a financí, která se v budoucnu několikanásobně vrátí (pokud se budu řídit radami a znalostmi, které jsem na školení nabyl).“

Petr Hlavica –  LAC, s. r. o.
„Kurz přinesl plno zásadních informací, především ohledně konverzí, tipy k vyloučení slov a možnosti měření plus vysvětlení důležitosti průběžné optimalizace a vyhodnocování. Pan Pokorný má výborný projev, podpořil dostatečně atmosféru, aby se nikdo nebál zeptat i na „blbost“ a dozvědět se vše potřebné.“

Přečtěte si desítky dalších zkušenosti se školením PPC reklamy

Praktické informace Na vrchol stránky

Čas: 9:15 – 16:00

Tištěná prezentace pro vaše poznámky

Oběd + občerstvení po celý den

Wi-fi a elektrické zásuvky k dispozici

Školení trvá zhruba šest a půl hodiny. Začátek je v 9:15 a konec kolem 16. hodiny. Samozřejmě, diskutujeme s vámi tak dlouho, jak máte zájem. Školení se konají v prostorách vybavených bezdrátovým WIFI připojením k internetu. Notebooky nejsou k dispozici.

V ceně školení je také zahrnuto:

 • Společný oběd v restauraci (výběr z poledního menu),
 • certifikát o účasti na školení,
 • tištěné materiály se všemi slidy, které s vámi budeme probírat.

Cena je plně splatná předem na základě elektronicky zaslané proforma faktury.

Potřebujete individuální řešení?Na vrchol stránky

Přestože se věnujeme na školeních každému účastníkovi individuálně a příklady rozebíráme na konkrétních webech, často poskytujeme také samostatné školení pro firmy nebo jednotlivce. Individuální proškolení je ideální, máte-li například vysoce důvěrná data, nebo pokud potřebujete specializované informace. V takovém případě domlouváme délku i obsah školení pouze podle vašich potřeb.

Máte-li zájem o individuální řešení školení nebo konzultaci, kontaktujte nás prosím na emailu [email protected].

Kde se školení koná Na vrchol stránky

 • Praha

  Opletalova 55
  11000 Praha 1

  Firma Agathis, 4. patro

 • Brno

  Lidická 20
  60200 Brno

  kanceláře RobertNemec.com

Všechna naše školení se konají v prostorách vybavených bezdrátovým WIFI připojením k internetu. Upozorňujeme, že notebooky nejsou k dispozici.

Registrujte se, dokud jsou volná místa

Zaškrtněte, kam se registrujete Datum Místo Cena před slevou Obsazenost Počet účastníků
Praha 3 690 KčDosud volno
Brno 3 690 KčDosud volno

Po přihlášení se s vámi domluvíme, kdo konkrétně se školení zúčastní. Zároveň Vám pošleme zálohovou fakturu.

Stornujete-li školení více, než sedm dní před datem konání, vrátíme vám celou částku. Podívejte se na podmínky školení

Slevy

Cena celkem

0 Kč

Cena bez 21% DPH

Objednatel

Nemusí se jednat o účastníka školení, stačí kontaktní osoba.

Potkejme se a podívejme se, zda si můžeme být prospěšní.

Please leave this field empty.