Kde jste: Hlavní stránkaIndividuální školení Google Analytics prakticky

Individuální školení Google Analytics prakticky

Individuální školení Google Analytics prakticky je určeno všem zájemcům - začátečníkům i pokročilým. Naučíme Vás přesně to, co potřebujete, abyste rozuměli digitální analytice ještě lépe.

Naše lektorka je momentálně na rodičovské dovolené. Z tohoto důvodu školení nyní nenabízíme.
Vyberte si prosím z nabídky našich veřejných školení.

Na školení Google Analytics prakticky vás naučíme vše, co právě potřebujete. Vždy záleží na domluvě – je totiž individuální a školitel se věnuje pouze vám a problémům vašeho webu.

Školení je určeno pro konzultanty, analytiky, webmastery a marketéry, kteří chtějí hlouběji proniknout do digitální analytiky. Seznámíme vás s rozhraním Google Analytics, pomůžeme vám s nastavením a naučíme vás provádět základní analýzy. Nemáte žádné znalosti Google Analytics? Nevadí! Vše vás naučíme na místě.

Jste pokročilí a chtěli byste poznat prostředí Google Tag Manageru či používat nové funkce? Umět si spočítat návratnost investic do kampaní? Jsme tu pro vás a vše vám vysvětlíme, ukážeme a nastavíme přímo na vašich datech.

Tento kurz digitální analytiky připravujeme vždy na míru konkrétním účastníkům.

Individuální školení Google Analytics

Jaká konkrétní témata budeme probírat Na vrchol stránky

 • Cokoliv, co vás napadne. Školení ušijeme na míru právě vám.
 • Budeme řešit problémy vašeho webu a na vašich datech.
 • Ukážeme vám, jak dělat analýzy a na co si dát pozor ve vašem případě.

Nenapadají vás konkrétní otázky a nevíte, co přesně byste chtěli vědět? Máte zájem spíše o obecnější teorii či zasvěcení do nástroje Google Analytics či Google Tag Manager? Zajímáte se o AB testování nebo MVT? I tento typ přednášky vám rádi připravíme.

Proč děláme pouze individuální školení Na vrchol stránky

 1. Chceme, aby pro vás školení bylo přínosné a abyste od nás odešli s pocitem, že jste se dozvěděli vše, co jste chtěli. Budete mít dostatek prostoru pro vaše dotazy.
 2. Šetříme váš čas. Nemusíte sedět na osmihodinovém školení a poslouchat informace, které již víte, nebo které nepotřebujete. Nejste limitováni dotazy jiných účastníků. Ty samé informace, které byste zjistili na klasickém školení, se dozvíte během tří hodin.
 3. Chráníme vaše data. Znáte to – na klasickém školení byste se rádi na něco zeptali ohledně vašich dat, ale nechcete přede všemi ukazovat citlivé údaje (tržby, marže, náklady,…). Takže se raději nezeptáte. Na individuálním školení se bát nemusíte. Rádi s vámi podepíšeme i dohodu o mlčenlivosti.
 4. Individuál je praktický. Po všech stránkách. Proč si zapisovat teorii, jak co kde nastavit v Google Analytics a pak doma zkoušet, jestli vám to půjde na vašem webu? My s vámi vše nastavíme přímo na školení a řekneme vám, na co si dát pozor.
 5. Kdo je připraven – není zaskočen. Tady to platí dvojnásob. Před každým školením se vám ozveme a probereme spolu, co potřebujete. Školitel se pak předem připraví na setkání s vámi a podívá se i na nastavení Google Analytics, pokud si budete přát.
 6. Snažíme se vyjít vám vstříc s výběrem termínu a času. Můžete dojít vy k nám, nebo my k vám, nebo se sejít třeba v kavárně. Nemáte čas v pracovní době? Není problém se domluvit na večerních hodinách.
 7. Školení můžete mít také online, přes hangout nebo skype.
 8. Pokud jste firma a poptáváte školení na míru pro více kolegů, rádi vám vyjdeme vstříc.

Individuální školení Google Analytics

Proč si vybrat školení webové analytiky právě u nás Na vrchol stránky

 1. Máme více než desetileté zkušenosti. První práce v oblasti webové analytiky jsme dělali s využitím programu Webtrends.
 2. Neustále se vzděláváme. V naší agentuře pravidelně aktualizujeme certifikáty Google Analytics Individual Qualification.
 3. V Google Analytics spravujeme přes sto profilů, jejichž měsíční návštěvnost se blíží 9 000 000 návštěv.
 4. Kromě práce s Google Analytics provádíme analýzy i s pomocí nástrojů jako je Hotjar, MouseFlow či Formisimo.
 5. Tento kurz webové analytiky připravujeme vždy na míru jednotlivým klientům. Kurz není veřejný, ale pořádáme jej pro konkrétní firmy nebo jednotlivce. Vždy se domluvíme, co od školení očekáváte a podle toho školení upravíme. Lektor se tak může věnovat právě vám a vašim projektům.
 6. Po celou dobu se na nás můžete obracet s vašimi dotazy a problémy. My vám ukážeme jejich řešení.

Kolik vás to bude stát?

Standardní školení trvá tři hodiny a stát vás bude 4 900 Kč (bez DPH). Můžeme se ale domluvit i na kratším/delším trvání, abychom plně pokryli všechny vaše potřeby a cenu podle toho upravit. Na výsledné kalkulaci se s vámi domluvíme předem.

Jak se přihlásit

Vyplňte formulář níže a společně se domluvíme na náplni školení, která bude vyhovovat přímo vám a vašim potřebám. Těšíme se na vás.