Kde jste: Hlavní stránkaIndividuální školení A/B testování, multivariantní testování (MVT) a experimenty s obsahem Google Analytics

Individuální školení A/B testování, multivariantní testování (MVT) a experimenty s obsahem Google Analytics

Individuální školení A/B testování a MVT (multivariantní testování) je určeno pro všechny, kteří by rádi zvýšili konverznost svého webu nebo vyladili newslettery posílané zákazníkům.

Naše lektorka je momentálně na rodičovské dovolené. Z tohoto důvodu školení nyní nenabízíme.

Vyberte si prosím z nabídky našich veřejných školení.

Chcete začít testovat obsah vašeho webu a nevíte, jak na to? Přijďte na naše školení na míru, kde vás seznámíme s testováním, jeho druhy a s testovacími nástroji.

Vysvětlíme vám, jaký je rozdíl mezi A/B testováním a MVT a kdy je vhodné který typ použít. Přímo na školení s vámi vybereme vhodný testovací nástroj, naučíme vás v něm pracovat a nastavíme ho spolu tak, abyste mohli po skončení školení rovnou začít s testováním.

Neztrácejte čas celodenním obecným školením a přijďte si k nám přímo popovídat s odborníkem, který s vámi během tří hodin probere, ukáže a nastaví vše, co potřebujete.

Díky testování jsme zvýšili počet objednávek klienta o 101 %. Naučte se to také.

Seznámíte se a naučíte se pracovat například s nástroji pro experimenty v Google Analytics (bývalý Google Website Optimizer), Optimizely, Unbounce a na jejich základě vyhodnocovat data. Po skončení školení budete schopni sami navrhnout A/B test nebo MVT, provést správné nastavení nástroje pro testování a umět vyhodnocovat data. V praktické části našeho školení vám poradíme, které prvky je vhodné otestovat právě na vašem webu, abyste zvýšili počet objednávek, registrací, atd.

Proč si vybrat nás

Jaká témata budeme probírat Na vrchol stránky

 • Probereme s vámi to, co potřebujete.
 • Budeme řešit problémy vašeho webu a na vašich datech.
 • Ukážeme vám, jak vybrat obsah či prvky na vašem webu vhodné pro testování.
 • Vysvětlíme vám, co je to A/B a multivariantní testování a který typ se hodí pro vás.
 • Na základě čeho se rozhodují zákazníci a jak to zakomponovat do testování.
 • Jak propojit A/B nebo MVT s Universal Analytics.
 • Experimenty v Universal Analytics.

Proč děláme pouze individuální školení Na vrchol stránky

 1. Chceme, aby pro vás školení bylo přínosné a abyste od nás odešli s pocitem, že jste se dozvěděli vše, co jste chtěli. Budete mít dostatek prostoru pro vaše dotazy.
 2. Šetříme váš čas. Nemusíte sedět na osmihodinovém školení a poslouchat informace, které již víte, nebo které nepotřebujete. Nejste limitováni dotazy jiných účastníků. Ty samé informace, které byste zjistili na klasickém školení, se dozvíte během tří hodin.
 3. Chráníme vaše data. Znáte to – na klasickém školení byste se rádi na něco zeptali ohledně vašich dat, ale nechcete přede všemi ukazovat citlivé údaje (tržby, marže, náklady,…). Takže se raději nezeptáte. Na individuálním školení se bát nemusíte. Rádi s vámi podepíšeme i dohodu o mlčenlivosti.
 4. Indivinduál je praktický. Po všech stránkách. Proč si zapisovat teorii, jak co kde nastavit v Google Analytics a pak doma zkoušet, jestli vám to půjde na vašem webu? My s vámi vše nastavíme přímo na školení a řekneme vám, na co si dát pozor.
 5. Kdo je připraven – není zaskočen. Tady to platí dvojnásob. Před každým školením se vám ozveme a probereme spolu, co potřebujete. Školitel se pak předem připraví na setkání s vámi a podívá se i na nastavení Google Analytics, pokud si budete přát.
 6. Snažíme se vyjít vám vstříc s výběrem termínu a času. Můžete dojít vy k nám, nebo my k vám, nebo se sejít třeba v kavárně. Nemáte čas v pracovní době? Není problém se domluvit na večerních hodinách.
 7. Školení můžete mít také online, přes hangout nebo skype.
 8. Pokud jste firma a poptáváte školení na míru pro více kolegů, rádi vám vyjdeme vstříc.

Individuální školení Google Analytics

Proč přijít na naše školení o testování Na vrchol stránky

 1. Tento kurz připravujeme vždy na míru jednotlivým klientům. Kurz není veřejný, ale pořádáme jej pro konkrétní firmy nebo jednotlivce. Vždy se domluvíme, co od školení očekáváte a podle toho školení upravíme. Lektor se tak může věnovat právě vám a vašim projektům.
 2. Po celou dobu se na nás můžete obracet s vašimi dotazy a problémy. My vám je pomůžeme vyřešit.
 3. Jsme odborníci. Naše lektorka, Klára (Boháčková) Kunová, vyučovala webovou analytiku a problematiku testování také na Masarykově univerzitě v Brně.
 4. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu, podepsaný ředitelem firmy, Robertem Němcem.

Kolik vás to bude stát?

Standardní školení trvá tři hodiny a stát vás bude 4 900 Kč (bez DPH). Můžeme se ale domluvit i na kratším/delším trvání, abychom plně pokryli všechny vaše potřeby a cenu podle toho upravit. Na výsledné kalkulaci se s vámi domluvíme předem.

Jak se přihlásit

Vyplňte formulář níže a společně se domluvíme na náplni školení, která bude vyhovovat přímo vám a vašim potřebám. Těšíme se na vás.