Kde jste: Hlavní stránkaKurzy a školení digitálního marketingu

Kurzy a školení digitálního marketingu

Co vyznáváme, to praktikujeme. Co praktikujeme, to učíme. Od roku 2007 jsme proškolili více než 600 osob.

Všechna školení děláme také na zakázku pro jednotlivé firmy.

SEO a PPC

SEO i PPC reklamě se věnujeme od roku 2002. Naučíme vás vše, co jsme se za tu dobu sami naučili. Prozradíme vám, co ve vyhledávačích aktuálně nejvíce funguje a co se teprve připravuje. Ale hlavně se naučíte, jak díky vyhledávačům maximalizovat svůj zisk.

Sociální sítě

Když naši social media gurus napíší na Facebook, lajkují to stovky lidí –  i u neznámých značek. Zadarmo zasáhnou desítky tisíc lidí. Ale hlavně jsou schopni vést Facebook tak, že je pro naše klienty ziskový. A to samé chtějí naučit vás.

Srovnávače zboží

Provozujete e-shop a chcete oslovit vysoce konverzní publikum právě ve chvíli, kdy chce nakupovat? Využijte síly zbožových porovnávačů, jako je Heureka.cz, Zboží.cz a další. Naučíme vás optimalizovat XML feedy, efektivně bidovat a úspěšně prodávat.

Internetový marketing

Jste marketingový manažer nebo ředitel a hledáte nové možnosti? Díky našim školením se zorientuje v online marketingu. Máte-li již zkušenosti, prozradíme vám všechny novinky za poslední rok a řekneme vám, které kanály jsou nejvýnosnější pro váš marketing.

Digitální analytika

Digitální (webová) analytika odhalí slabá místa na vašem webu a napoví, jak je můžete (často i jednoduchou úpravou) vylepšit. Můžete díky ní dokonce zvýšit váš zisk, aniž byste investovali dodatečné peníze do marketingu. A výsledky se často dostaví v rámci hodin. Proto ji tolik milujeme. Co jsme se od roku 2004 naučili, vám chceme předat v rámci praktických školení.

Připravujeme další kurzy

Nehodí se vám termíny, které jsou vypsané? Napište svoji emailovou adresu a my vás kontaktujeme, jakmile vypíšeme další termín. Díky tomu si vyberete datum, které se vám hodí nejlépe.

Odebírejte newsletter:

Naše veřejná vystoupení

  Nyní neplánujeme žádné vystoupení

Chcete, abychom zadarmo přednášeli i u vás?

Školitelé

Naši lektoři mají bohaté zkušenosti s malými start-upy i globálními projekty. Podívejte se, kdo vás bude školit.

 • Markéta Bartoníčková

  Markéta Bartoníčková
  Business Development Executive

 • Jitka Gráfová

  Jitka Gráfová
  PR konzultantka

 • Ludmila Navrátilová

  Ludmila Navrátilová
  Konzultantka

 • Lukáš Pokorný

  Lukáš Pokorný
  Vedoucí PPC týmu

 • Martin Šimko

  Martin Šimko
  Vedoucí konzultantského týmu

 • Jen Zápotocký

  Jen Zápotocký
  Externí školitel

Školení na míru a vystoupení na konferencích a školách

Školení na míru, workshopy

Potřebujete školení internetového marketingu, ale nevybrali jste si z nabídek veřejného školení? Kontaktujte nás a domluvíme se na individuálním školení pro vaši společnost. Školíme ve velkých i menších firmách a věnujeme se vzdělávání našich klientů. Rádi předáváme svoje know-how, které potom dlouhodobě pomáhá klientům vydělávat.

Ať už máte s internetovým marketingem zkušenosti, nebo začínáte od nuly, sestavíme pro vás kurz tak, abyste byli maximálně spokojeni. Snažíme se vše ukazovat na praktických ukázkách. Díky tomu má většina našich kurzů charakter workshopů.

Vystoupení na konferencích

Naši lektoři a především ředitel firmy, Robert Němec, pravidelně vystupují na konferencích a eventech po celé republice. Připravujeme přednášky pro SEO restart, BarCampy a další konference zaměřené na marketing a reklamu. Baví nás sdílet naše poznatky a zkušenosti, a proto nás najdete na většině významných akcí o novinkách v marketingu. Sledujeme aktuální světové trendy v oboru, díky čemuž přinášíme inovace do naší každodenní činnosti.

Naše poznatky vychází především z praxe. Víme, že dnes v internetovém marketingu zdaleka nemusí platit to, co včera. Inovace jsou proto náš denní chléb.

Vystoupení na školách

V letech 2010-2014 Robert Němec vedl předmět Webová analytika na Masarykově univerzitě v Brně. V minulosti jsme také vystupovali na VŠE v Praze, na Filosofické fakultě UK, Mendelově univerzitě a mnohých dalších. Zájem o praktické přednášky především v řadách studentů neustále stoupá. Díky tomu, že jsme v centru dění, dokážeme zprostředkovat výjimečné zkušenosti, o kterých se v knihách nedočtete.

Univerzity, kde jsme přednášeli:

 • Filosofická fakulta Masarykovy Univerzity, Brno (opakovaně),
 • Filosofická fakulta Univerzity Karlovy, Praha,
 • Vysoká škola báňská, Ostrava,
 • Vysoká škola ekonomická, Praha,
 • Mendelova Univerzita, Brno,
 • Fakulta informatiky Masarykovy Univerzity, Brno.

Informujte se o možnostech vystoupení našich expertů u vás ve firmě, ve škole nebo na konferenci. Napište nám prostřednictvím formuláře níže:

Potkejme se a podívejme se, zda si můžeme být prospěšní.

Please leave this field empty.

Doporučte tento článek přátelům