Kde jste: Hlavní stránkaKurzy a školení digitálního marketingu

Kurzy a školení digitálního marketingu

Co vyznáváme, to praktikujeme. Co praktikujeme, to učíme. Od roku 2007 jsme proškolili více než 450 osob.

Všechna školení děláme také na zakázku pro jednotlivé firmy.

SEO a PPC

SEO i PPC reklamě se věnujeme od roku 2002. Naučíme vás vše, co jsme za tu dobu sami naučili. Prozradíme vám, co ve vyhledávačích aktuálně nejvíce funguje a co se teprve připravuje. Ale hlavně se naučíte, jak díky vyhledávačům maximalizovat svůj zisk.

Sociální sítě

Když naši social media gurus napíší Facebook, lajkují to stovky lidí –  i u neznámých značek. Zadarmo zasáhnout desítky tisíc lidí. Ale hlavně jsou schopni vést Facebook tak, že je pro naše klienty ziskový. A to samé chtějí naučit vás.

Digitální analytika

Digitální (webová) analytika vám řekne, jak zvýšit váš zisk, aniž byste museli investovat do marketingu. A výsledky můžete vidět v rámci hodin. Proto ji tolik milujeme. Co jsme se od roku 2004 naučili, to vám chceme předat v rámci praktických školení.

 • training
  Google Analytics prakticky

  Školení Google Analytics prakticky je určeno všem zájemcům - záčatečníkům i pokročilým. Naučíme Vás přesně to, co potřebujete, abyste rozuměli digitální analytice ještě lépe.

  Popis kurzu

  Internetový marketing

  Jste marketingový manažer nebo ředitel a hledáte nové možnosti? Díky našim školením se zorientuje v online marketingu. Máte-li již zkušenosti, prozradíme vám všechny novinky za poslední rok a řekneme vám, které kanály jsou nejvýnosnější pro váš marketing.

  Připravujeme další kurzy

  Nehodí se vám termíny, které jsou vypsané? Napište svoji emailovou adresu a my vás kontaktujeme, jakmile vypíšeme další termín. Díky tomu si vyberete datum, které se vám hodí nejlépe.

  Odebírejte newsletter:

  Školitelé

  Naši lektoři mají bohaté zkušenosti s malými start-upy i globálními projekty. Podívejte se, kdo vás bude školit.

  • Klára Boháčková Kunová

   Klára Boháčková Kunová
   Digitální analytička

  • Lukáš Pokorný

   Lukáš Pokorný
   Vedoucí PPC týmu

  • Martin Šimko

   Martin Šimko
   Vedoucí SEO týmu

  • Jen Zápotocký

   Jen Zápotocký
   Externí lektor

  Školení na míru a vystoupení na konferencích a školách

  Školení na míru, workshopy

  Potřebujete školení internetového marketingu, ale nevybrali jste si z nabídek veřejného školení? Kontaktujte nás a domluvíme se na individuálním školení pro vaši společnost. Pravidelně školení ve velkých i menších firmách a věnujeme se vzdělávání našich klientů. Rádi předáváme svoje know-how, které potom dlouhodobě pomáhá klientům vydělávat.

  Ať už máte s internetovým marketingem zkušenosti, nebo začínáte od nuly, sestavíme pro vás kurz tak, abyste byli maximálně spokojeni. Snažíme se vše ukazovat na praktických ukázkách. Díky tomu má většina našich kurzů charakter workshopů.

  Vystoupení na konferencích

  Naši lektoři a především ředitel firmy, Robert Němec, pravidelně vystupují na konferencích a eventech po celé republice. Připravujeme přednášky pro SEO restart, BarCampy a další konference zaměřené na marketing a reklamu. Baví nás sdílet naše poznatky a zkušenosti a proto nás najdete na většině významných diskuzích o novinkách v marketingu. Většina lektorů se také školí u odborníků v zahraničí, díky čemuž přinášíme inovace do naší každodenní činnosti.

  Naše poznatky vychází především z praxe. Víme, že dnes v internetovém marketingu zdaleka nemusí platit to, co včera. Inovace jsou proto náš denní chléb.

  Vystoupení na školách

  Od roku 2010 vyučují naši lektoři na Masarykově univerzitě v Brně (předmět Webová analytika). V minulosti jsme také vystupovali na VŠE v Praze, na Filosofické fakultě UK, Mendelově univerzitě a mnohých dalších. Zájem o praktické přednášky především v řadách studentů neustále stoupá. Díky tomu, že jsme v centru dění, dokážeme zprostředkovat výjimečné zkušenosti, o kterých se v knihách nedočtete.

  Univerzity, kde jsme přednášeli:

  • Filosofická fakulta Masarykovy Univerzity, Brno (opakovaně),
  • Filosofická fakulta Univerzity Karlovy, Praha,
  • Vysoká škola báňská, Ostrava,
  • Vysoká škola ekonomická, Praha,
  • Mendelova Univerzita, Brno,
  • Fakulta informatiky Masarykovy Univerzity, Brno.

  Informuje se o možnostech vystoupení našich expertů u vás ve firmě, ve škole nebo na konferenci. Napište nám prostřednictvím formuláře níže:

  Potkejme se a podívejme se, zda si můžeme být prospěšní.

  Doporučte tento článek přátelům