Kde jste: Hlavní stránkaKurz Pomáháme vám vydělávat na farmě aneb školení FarmVille

Kurz Pomáháme vám vydělávat na farmě aneb školení FarmVille

Vydáno v blogu Digitální marketing

Hra FarmVille má mnohaletou tradici a až neuvěřitelně velký potenciál. Její vznik je neoddělitelně spjat se sociální sítí Facebook.

Podle průzkumů trhu přivedla hra FarmVille na tuto sociální síť až 30 % uživatelů a až 64 % uživatelů se na sociální síť Facebook opakovaně vracelo jen kvůli této hře.

V průběhu minulého roku se FarmVille potýkal s menším poklesem zájmu ze strany hráčů. Hra však zaznamenala nový boom díky slavnému výroku Marka Zuckerberga, zakladatele Facebooku, po té, co byla zpřístupněna konkurenční sociální síť Google+:

“Hey, cmon guys, Facebook still has FarmVille,” vyzýval mladý podnikatel Zuckerberg a jeho výzva nezůstala nevyslyšena.

Od té doby zaznamenala hra nečekaný nárůst. Pro Facebook to znamená jasnou konkurenční výhodu, jelikož lidé na této síti díky hře FarmVille stráví průměrně 400 minut, kdežto na konkurenční Google+ (kde není možno hrát hru FarmVille) pouze 3 minuty měsíčně. Co bude předmětem školení?

Osnova školení

1) Poradíme, které rostliny sázet, aby se vám to opravdu vyplatilo!
Ne každá rostlina či užitkové zvíře vám vydělá stejné množství peněz. Cílem prvního bloku školení bude pomoci vám vytvořit vhodnou strategii.

2) Zvýšíme dojivost vašich krav. Mléko je zdravé. Pokud chcete mléko, potřebujete krávy. Jak ale zjistit, kolik vám která kráva vydělává?

3) Porovnávání rychlosti růstu vám zvýší tržby. Které analytické nástroje pro zjištění výnosnosti rostlin používat? I v tom vám poradíme.

 

4) Jak počítat návratnost investic (ROI) ve hře FarmVille.
Za jak dlouho se mi vrátí investice do pěstování rostlin a za jak dlouho do chovu dobytka? Ukážeme vám, jak to snadno vypočítat pomocí obyčejných excelovských tabulek.

5) Jak zvýšit efektivitu sklízení.
Je vhodnější orat pluhem, nebo traktorem? Zvolte pro svoji sklizeň ten nejefektivnější nástroj.

 

6) Čtyři největší chyby, kterých se můžete ve hře FarmVille dopustit.

7) Cílem hry FarmVille není růst plodin, cílem FarmVille je růst zisku.

Získejte slevu!

Objednejte si kurz do dnešní půlnoci a získejte školení FarmVille zdarma!

Naše zkušenosti s hrou FarmVille

Zkušenosti s hrou FarmVille sbírali zaměstnanci naší internetové agentury již od raného dětství – tedy v dobách, kdy hra dokonce existovala pouze v offline verzi. Sám Mgr. Robert Němec, ředitel agentury RobertNemec.com, pěstoval v útlém věku na zahrádce své babičky květiny, které následně prodával po karlovarských kavárnách.

Mgr. Barbora Buchtová, vyučující tohoto kurzu, nabírala offline zkušenosti rovněž díky svým prarodičům na venkově, kde v mládí pásla husy, pravidelně se účastnila vesnických zabíjaček a jednou dokonce asistovala u porodu prasnice.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>