Kde jste: Hlavní stránkaNěmecká módní značka sheego posiluje v Česku a vybrala si agenturu RobertNemec.com

Německá módní značka sheego posiluje v Česku a vybrala si agenturu RobertNemec.com

Vydáno v blogu Naši noví klienti, Tiskové zprávy

Německá módní značka sheego, která se zaměřuje na vetší konfekční velikosti, expanduje do Česka.

Sheego logo

Nový e-shop otvírá pod záštitou tradiční zásilkové firmy Cemod. Značka sheego si vybrala i novou agenturu –  digitální marketing ji bude zajišťovat agentura RobertNemec.com

Pro Češky není značka sheego zásilkového obchodu Schwab Versand GmbH ze skupiny OTTO Group neznámá. Mohly si ji zakoupit v různých zásilkových obchodech nebo v eshopech módních značek patřící pod OTTO Group.

Společnost se nyní rozhodla posílit značku samostatným eshopem sheego.cz a vytvořit pro ni prodejní kanál i v České republice. Nový eshop bude podpořen i  letákovou a TV kampaní, která poběží v průběhu letošního podzimu.

V souvislosti se zavedením české verze e-shopu si  společnost vybrala digitální agenturu RobertNemec.com, která bude brandu zajišťovat nákup online mediálního prostoru a marketingové a promo akce.

Dále pak agentura bude vylepšovat zákaznickou zkušenost na e-shopu i zařizovat komunikaci s veřejností.

Nový eshop sheego.cz nabízí ženám s plnějšími tvary komplexní sortiment, a to nejen módu casual, trend ale i style, a to pro každý typ postavy od velikosti 40. Kromě oblečení najdou plnoštíhlé ženy na eshopu také prádlo, plavky, obuv, bižutérii a další doplňky. „Každý měsíc obměňujeme kolekce, v nichž sheego prezentuje trendy, módní hity i vzrušující, nápadité styly, v nichž se ženy stále cítí být IN,” uvedla Lenka Ptáčková ze společnosti Cemod.

Sheego – buď sebevědomá i bez těla modelky

Heslem značky sheego je „Oblékni si své štěstí!“. I žena, která nemá míry modelky, se může cítit sebejistě a být spokojená sama se sebou. Navíc od roku 2014 je sheego spojeno s exkluzivním designem, a to díky spolupráci se světově úspěšnou návrhářkou Annou Scholz.

“Zákaznice milují módu, trendy a styly. Těší je stále nově se definovat, aniž by se vzdaly svého vlastního stylu, a dokážou šikovně zaujmout zvolenými doplňky. I když je jejich vkus a záliby rozdílné, všechny mají jedno společné: jsou se sebou spokojené a také se tak projevují,” prozrazuje koncept Jana Vytisková ze společnosti Cemod.

Sheego v Německu a trend stálého růstu

Díky katalogům a online obchodu www.sheego.de s přibližně 20 miliony návštěv je sheego jedničkou mezi firmami nabízejícími módu s většími velikostmi  na internetu. Současný počet zákazníků v Německu už překročil dva miliony. Online obchodování se na celkovém obratu podílí přibližně 75 procenty. Sheego rychle reaguje  na aktuální trendy. Nabízí svým zákaznicím celkem dvanáct kolekcí za rok.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>