Kde jste: Hlavní stránkaSEO takřka zdarma: workshopy 8. 12. v Praze a 10. 12. v Brně

SEO takřka zdarma: workshopy 8. 12. v Praze a 10. 12. v Brně

Vydáno v blogu SEO, SEO a PPC ve vyhledávačích

Listopadové SEO školení bylo zaplněno během několika málo dní. Jsme tomu rádi a vážíme si toho. Kvůli velkému zájmu budeme pořádat další SEO workshop i v prosinci (listopadoví zájemci, na které nezbylo místo, se tedy nemusejí obávat). Náš SEO workshop je kvalitnější a praktičtější než SEO školení (na školení vám neřeknou, jak konkrétně zvýšit ziskovost […]

Listopadové SEO školení bylo zaplněno během několika málo dní. Jsme tomu rádi a vážíme si toho. Kvůli velkému zájmu budeme pořádat další SEO workshop i v prosinci (listopadoví zájemci, na které nezbylo místo, se tedy nemusejí obávat).

Náš SEO workshop je kvalitnější a praktičtější než SEO školení (na školení vám neřeknou, jak konkrétně zvýšit ziskovost vašeho webu). Z workshopu si naproti tomu odnesete praktické zkušenosti. Ukážeme vám, jak optimalizovat a vylepšit právě váš firemní web.

SEO workshop vám pomůže zvýšit zisk

Celý den se vám bude věnovat zkušený profesionál, který optimalizoval stovky webů. V první polovině workshopu vám vysvětlíme základní principy SEO. Řekneme vám, co nového je na SEO scéně a na co se především soustředit při optimalizaci. Potom vám ukážeme, jak zlepšit ziskovost vašeho webu.

Našich SEO workshopů se zúčastnily již stovky lidí z mnoha různých (Centrum.cz, První multimediální, Medica HealthWorld, Kompl, atd.).

Účastníci našich workshopů jsou spokojeni, protože:

  1. Nejde o teoretické SEO školení. Workshop je zaměřený na praxi. Celý den si povídáte se SEO konzultantem a probíráte právě vaše problémy a řešení.
  2. Odpovíme vám na každou otázku, kterou nám položíte. Nic si nenecháváme pro sebe.
  3. Workshopu se účastní maximálně 5 lidí – máte tedy jistotu, že se vám budeme individuálně věnovat.
  4. SEO konzultant se podívá na vaše webové stránky a poradí vám, co a jak na nich vylepšit (budeme rádi, když nám adresy vašich webů dáte dopředu, abychom se mohli připravit a na vaše otázky odpovědět co nejlépe).
  5. Pozveme vás na oběd zdarma.
  6. Každý účastník SEO workshopu dostane reprezentativní certifikát o absolvování kurzu.

SEO workshop povede buď ředitel agentury Robert Němec, (Robert Němec na Facebooku), nebo další zkušený SEO profesionál. Internetová reklamní agentura RobertNemec.com se věnuje poradenství v oblasti SEO od roku 2002.

Pro koho jsme uspořádali SEO školení

SEO workshop prakticky si vybrala jako nejlepší „SEO školení“ firma První Multimediální, s.r.o., což je jedna z největších webdeveloperských společností v Česku. Školili jsme zaměstnance reklamní agentury Medica HealthWorld či webdeveloperskou firmu Kompl.

SEO workshopů a seminářů firmy RobertNemec.com se zúčastnilo více než 100 lidí.

Naši pracovníci uspořádali dvakrát semináře o SEO na veletrhu cestovního ruchu GO v Brně a jednou u příležitosti veletrhu Holiday World v Praze, přednášeli o SEO na Filozofické fakultě a Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v Brně a na konferenci Junior Internet.

Kromě toho mezi naše klienty v oblasti SEO patří např. T-mobile CZ, T-mobile UK, DATART, Pfizer, GTS Novera, Agora Plus/Nokia, WineLife, Mountfield a desítky dalších. Podívejte se, co o nás říkají naši klienti.

Kdy se SEO workshop koná

Náš workshop vám, na rozdíl od školení, vychází vstříc.

V nejbližší době plánujeme další SEO workshopy:

  • v Praze dne 8. 12. 2009 v 10:30 hod.
  • v Brně dne 10. 12. 2009 v 9:30 hod.

Více podrobností najdete na stránce věnované SEO workshopu.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>