Kde jste: Hlavní stránkaSEO tendr pro Coca-Colu vyhrála RobertNemec.com

SEO tendr pro Coca-Colu vyhrála RobertNemec.com

Vydáno v blogu Jak se žije v digitální agentuře

Mezinárodní tendr na SEO pro značku Coca-Cola pro Česko, Slovensko, Polsko a Maďarsko vyhrála internetová agentura RobertNemec.com.

Coca cola zero

V tendru bylo devět agentur, na shortlistu pak iCrossing z Velké Británie, Bluerank z Polska a RobertNemec.com z Česka.

Roel Annega, Marketing Director for Central and Southern Europe The Cocal-Cola Company, vysvětluje, proč si vybrali RobertNemec.com: „Kromě rozsáhlých zkušeností s mezinárodním SEO nám agentura RobertNemec.com představila nápad optimalizovat naše stránky na výrazy jako je Pepsi Cola nebo Kofola. Uvedené výrazy jsou v daných zemích hledány více než 300 000x měsíčně a my chceme zákazníkům vysvětlit, proč mají dát přednost inspirujícím osvědčeným hodnotám.“

„Použil jsem inspiraci ze svého sedm let starého článku o agresivních strategiích v search engine marketingu, kdy jsem popisoval, jak Ryanair optimalizoval na výraz easyJet. Pokud jste zadali do Googlu easyjet, objevilo se vám na první stránce výsledků vyhledávání i Ryanair.com – The Low Fares Airline – 50% cheaper than easyJet,“ vysvětluje nápad Robert Němec, ředitel agentury RobertNemec.com. „Nicméně to bude zahrnovat jenom zhruba 10 % naší práce.“ Kromě této strategie bude mít RobertNemec.com obecně na starosti i zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů.

The Coca-Cola Company

Společnost The Coca-Cola Company je největší výrobce nápojů na světě, osvěžující zákazníky s takřka 500 značkami. Kromě značky Coca-Cola, která je nejvíce ceněnou obchodní značkou na světě, prodává společnost pět nejoblíbenějších nealkoholických sycených nápojů, jako například Diet Coke, Fanta a Sprite, a celou řadu dalších nápojů, jako jsou například dietní nápoje, nápoje s nízkým obsahem cukru, vody, ovocné džusy a nápoje, čaje, kávové nápoje, energetické nápoje a nápoje pro sportovce. Díky největšímu distribučnímu systému mohou zákazníci ve více než 200 zemích vychutnávat nápoje této společnosti, kterých se denně prodá více než 1,6 miliardy kusů. Více informací o společnosti The Coca-Cola Company naleznete na internetové adrese http://www.thecoca-colacompany.com.

O RobertNemec.com

RobertNemec.com (www.robertnemec.com) je přední česká internetová agentura založená v roce 2001. Zaměřuje se na zvyšování efektivity podnikání na internetu. Mezi její klienty se zařadili např. Parfums.cz, Saxo Bank, DATART, T-mobile, Orange SK, Pfizer, Mountfield, CzechInvest, Merck/MSD, Ministerstvo zahraničních věcí, České radiokomunikace, FujiFilm, AAA AUTO a desítky dalších.

Kontakt pro média

Radka Hošková

+420 777 967 867

[email protected]

RobertNemec.com

Sokolská 4, 120 00 Praha 2
www.robertnemec.com

Melanie Jack [email protected] / +44 (0)20 7908 6542
Gemma Bell [email protected] / +44 (0)20 7908 6517
Jessica Silver [email protected] / +44 (0)20 7908 6545

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

  1. Jaká sranda?Upozornění (splash) jsme již dávno stáhli a prozkoušeli ve všem možném (kromě Kindlu i iPadu). Nemáte to prosím v cachi? Protože i tak tam byla cookies, která měla dobu trvání asi tři nebo šest měsíců. Když tak mi prosím pošlete podrobnosti na [email protected]. Děkuji vám.Ad nové stránky: Bohužel (nebo spíše bohudík) každou chvíli dostaneme nějakou mega zakázku. Třeba nyní už měsíc děláme vstupní analýzy pro web s půl milionem stránek (a nejedná se o zpravodajský, komunitní ani zábavní web) a klient chce, abych tam pak informační architekturu předělával osobně.Sledujte nás prosím tedy i se současnými stránkami.Děkuji vám.

  2. Zdravím, osobně bych se nad tím nápadem trochu zamyslel. Parazitovat na značkách konkurence je sice zajímavý nápad, ale nejsem si stoprocentně jistý, zda se chce uživatel, který hledá frázi „Kofola“ dostat na stránky Coca Coly. Mohlo by dojit ke zklamani uzivatele, pokud daná stránka „neuspokojí“ jeho cíle, například získat více informací o produktech Kofoly. V takovém případě by míra opuštění stránek překročila jaksi efekt SEO.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>