Kde jste: Hlavní stránkaExpert na výzkumy Radim Sedlář novou posilou RobertNemec.com

Expert na výzkumy Radim Sedlář novou posilou RobertNemec.com

Vydáno v blogu Naši noví kolegové, Jak se žije v digitální agentuře, Tiskové zprávy

Bývalý Head of Customer Insight ze společností T-Mobile nebo Wüstenrot bude mít v digitální a marketingové agentuře RobertNemec.com na starosti výzkumy.

„Posilujeme tým výzkumu, abychom v digitálním věku více vnímali potřeby a chování zákazníka a připravovali tak pro klienty stále efektivnější kampaně,“ uvádí Robert Němec, CEO agentury, proč posilují výzkumný tým.

Tým bude mít v agentuře na starost kromě online i offline marketingových a sociologických výzkumů i uživatelskou zkušenost (UX) a optimalizaci konverzí (CRO).

Radim Sedlář v minulosti působil coby specialista Customer Insights a vedoucí týmu Zákaznického výzkumu a Datových analýz ve společnosti T-Mobile. Poté působil ve společnosti Wüstenrot, kde vedl tým CRM a Market Intelligence.

Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.  Přednášel na konferenci IIR’s Telecoms Loyalty & Churn v Nice nebo se podílel na přípravě prezentace pro Business Intelligence Conference  v Londýně.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>