Kde jste: Hlavní stránkaAgentura RobertNemec.com zvítězila v tendru pro Masarykovu univerzitu

Agentura RobertNemec.com zvítězila v tendru pro Masarykovu univerzitu

Vydáno v blogu Tiskové zprávy

Digitální a marketingová agentura RobertNemec.com zpracovává pro Masarykovou univerzitu analýzu, která pomůže při tvorbě nového webu.

Logo Masarykova univerzita

Masarykova univerzita připravuje pro rok 2016 nový web, který bude odpovídat aktuálním trendům prezentace, působit uživatelsky přívětivě a v neposlední řadě bude také efektivnější v údržbě.

Agentura tak bude pro Masarykovou univerzitu zajišťovat oblast webové analytiky.

„Přípravu nového webu jsme rozdělili do několika fází. Pro zpracování analytické části existujících klíčových webů Masarykovy univerzity jsme hledali agenturu, která nám pomůže takto rozsáhlou analýzu zrealizovat, a na kterou následně navážeme dalšími fázemi projektu,“ uvedla Markéta Soukupová, vedoucí odboru vnějších vztahů a marketingu Masarykovy univerzity.

„Cílem naší práce je pochopit záměry a chování návštěvníků webů Masarykovy univerzity a připravit jim weby, které je snadno a rychle dovedou k cíli,“ uvedl Pavel Šíma, Chief Business Development Officer z agentury RobertNemec.com.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>