Kde jste: Hlavní stránkaRegina Holásková – touha po krvi

Regina Holásková – touha po krvi

Vydáno v blogu Digitální marketing

Regina Holásková jasně zvítězila ve včerejším Duelu pořadu VyVolení a vrátila se do vily. Tím se naplno projevilo, co divák chce: krev a sex.

Regina Holásková získala 258 444 hlasů, zatímco Hana Gajdošová jenom 165 848. Rozdíl je více než přesvědčivý (61 % : 39 %). Proč to takto dopadlo?

Chytrá strategie Reginy

Regina Holásková projevila výjimečnou bystrost. Za svoji protihráčku v Duelu si zvolila Hanu Gajdošovou. Velmi chytré bylo dále opakované (aby jej slyšeli všichni televizní diváci, ať již usednou k obrazovkám kdykoli) zdůvodnění, proč by měla Hanka odejít: aby se starala o svoji dceru. Tím zcela odzbrojila skoro všechny matky.

Takřka každá matka totiž chápe, že matka by se měla starat především o svoji malou (devítiletou) dceru. Touto argumentací jim emočně blokovala poslat hlasy Hance.

Následně musela zvládnout muže a ty, kterým je jedno, jak se matka stará o své dítě.

Chceme krev!

Ve vile je „peklo“. Vyplývá to ze sestřihů z vily i z autentického pláče Hanky po té, co diváci poslali Reginu nazpět do vily (byť v tom mohl být i smutek z toho, že nevyhraje jedenáct milionů – pro sebe i pro svou dceru, stejně jako naštvání na národ, který takto de facto každého soutěžícího ponižuje).

To ale divákům nevadí. Naopak se jim to líbí. Sladkobolných nudných seriálů jsou televize plné a nikoho už na ně nebaví se dívat. Divák chce vidět zdeptané soutěžící na pokraji nervového zhroucení, kteří provádí šílené věci.

Však jsou už internetová fóra plná výkřiků typu „Jedině s Reginou je to žúžo!“ nebo „Regino, ty jim to tam všem nandáš – budou je odvážet přímo k psychiatrovi.“ Divák přímo chce, aby soutěžící trpěli.

Divákům je naprosto jedno, že účastníci trpí. Chtějí přímo vidět jejich utrpení, bolest a zdeptání. Mnoho diváků si pravděpodobně dokonce namlouvá, „že je to jenom v televizi, že ve skutečnosti o nic nejde“. Tak daleko už zašla otrlost k televizní obrazovce.

Divák se chce bavit. Na soutěžících jim moc nezáleží.

Vezměte opačný případ: Pokud by soutěžící trávili týdny rozborem Wittgensteinových Filosofických zkoumání nebo jen tak polehávali u bazénu, díval by se na to někdo?

Kde jsou „normální“ diváci?

To zde opravdu nejsou normální diváci, kteří by Reginu zastavili? Jsou. Ale nedívají se na VyVolené a neutrácejí své peníze za hlasovaní. Takže zbyli povětšinou (tedy, pár normálních se vždy najde) jenom ti, kteří chtějí krev a sex.

VyVolení ani nejsou pro romantičky. Vždyť jaké romantika se dá rozehrát na několika metrech čtverečních, když je kolem stále tolik lidí a sleduje vás půlka národa? VyVolení jsou pro ty, kteří chtějí vidět lidi v extrémních situacích a bavit se nad jejich problémy.

Mimochodem, všimli jste si, že ze všech živých organismů na Zemi jedině člověk je ochoten tísnit se dlouhodobě a dobrovolně s několika cizími na miniaturním území?

A s muži to Regina Holásková umí

V neposlední řadě to Regina Holásková „umí“ s muži. Je nejerotičtější osobou, která ve VyVolených účinkuje. Od nikoho jiného se diváci nedočkali tolika erotických výstupů. Pokud by byla Regina vyřazena, ztratili by VyVolení značnou část „šťávy“ pro publikum.

Od koho jiného si mohou diváci slibovat „žhavý sex v přímém přenosu“? Striptýz? Svádění mužů? Nahé fotky ze sprchy?

Od nikoho. A o (pravděpodobné) jemné milování mezi Monikou a Rosťou diváci zas tak velký zájem nemají. Chtějí pořádné divoké „vzrůšo“.

Navíc Regina Holásková skvěle ovládá umění koketovat a podmanit si jistou část mužů – přesně tu cílovou skupinu, která sleduje VyVolené. Krátkodobě by pravděpodobně „sbalila“ většinu mužů, kteří sledují VyVolené (samozřejmě, že s oduševnělými vyrovnanými úspěšnými muži by to měla těžké – ale takoví VyVolené takřka nesledují).

Nebylo by vůbec divu, kdyby Regina Holásková vyhrála.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>