Kde jste: Hlavní stránkaReference naší digitální agenturyZkušenosti klientů

Zkušenosti klientů

 • David Kozák

  Lidé z Robert Němec jsou inovativní a neustále přicházejí s novými nápady.

  Lidé z Robert Němec nám pomáhají realizovat nové přístupy v našem marketingu. Jsou hodně inovativní a neustále přicházejí s novými nápady, jak zůstat konkurenceschopní.

  JUDr. David Vozák
  jednatel společnosti

 • Od začátku spolupráce výrazně klesla cena za konverzi.

  Spolupráce s lidmi z agentury Robert Němec je perfektní. Od začátku spolupráce výrazně klesla cena za konverzi, takže se nám služby agentury již mnohonásobně zaplatily samy.

  Štěpán G.
  CFO

 • Pavel Sláma, DATART

  Nám se líbilo, že se zaměřujete na celkové zvyšování ziskovosti a vidíte věci, které ostatní nevidí.

  Všichni ostatní stále kecají o nějakých pozicích a návštěvnosti a podobných věcech. Nám se na Vás líbilo, že se zaměřujete na celkové zvyšování ziskovosti firem a vidíte věci, které ostatní nevidí.

  Pavel Sláma
  generální ředitel

 • Svou práci děláte skvěle - víte přesně, o co jde a jak na to. Jsem rád, že s vámi spolupracuji.

  Musím říct, že svou práci děláte skvěle – víte přesně, o co jde a jak na to. Jsem rád, že s vámi spolupracuji. Do budoucna chystám spoustu věcí, kde bych byl rád, abyste se toho účastnili.

  Martin Rozhoň
  jednatel Vivantis a. s.

 • Při spolupráce s RobertNemec.com se nám zvýšila návštěvnost z přirozeného vyhledávání ze Seznamu a z Googlu, ale hlavně se nám zvýšily i obraty.

  Při spolupráce s RobertNemec.com se nám zvýšila návštěvnost z přirozeného vyhledávání ze Seznamu a z Googlu, ale hlavně se nám zvýšily i obraty.

  Tomáš Karaba
  majitel a ředitel

 • Petr Míka

  Zvýšení obratu z mailingu o 180 % jsme rozhodně nečekali.

  Spolupráci v oblasti mailingu hodnotím pozitivně. Vytyčili jsme si emailing a sběr adres jako jednu z klíčových oblastí našeho marketingu, který u nás byl dříve chápan spíše jako doplněk k tržbám a nastavili celková pravidla pro mailing. Zvýšení obratu z mailingu o 180 % jsme rozhodně nečekali.

  Petr Mika
  ředitel marketingu

 • Od zákazníků získáváme pozitivní ohlasy na změnu designu - dokonce se nám zvýšil i konverzní poměr.

  Náš internetový obchod DVDedice.cz s nabídkou DVD, CD a her, který je jeden z největších na českém trhu, prošel od roku 2004 několika grafickými změnami.

  Protože jsme chtěli našim zákazníkům nabídnout novou image našeho e-shopu, profesionální a modernější design, obrátili jsme se na nejpovolanější odborníky.

  Práci agentury RobertNemec.com hodnotím velmi kladně. Stránky dostaly opravdu svěží a moderní nádech, jsou zajímavé, poutavé a hlavně přehledné.

  Od zákazníků získáváme velmi pozitivní ohlasy na změnu designu a dokonce se nám zvýšil i konverzní poměr objednávek.

  Zde jistě platí, že kde se cítíte dobře, tam se rádi vracíte.

  Děkuji všem grafikům a pracovníkům agentury, kteří se podíleli na podobě našich nových stránek, a těším se na další spolupráci. S vaší prací jsem byl rozhodně spokojen.

  Petr Křivánek
  manager

 • David Kozák

  Přínos PPC kampaní a retargetingu byl pro nás podstatný.

  Přínos PPC kampaní a retargetingu byl pro nás podstatný. Obchody jsme začali získávat v daleko větší míře. U kontaktů získaných po optimalizaci konverzního poměru pomocí PPC a retargetingu navíc vzrostla jejich výtěžnost z 8 % na současných 22 %. Zaznamenáváme obrovský nárůst i v kvalitě získaných kontaktů.

  JUDr. David Vozák
  jednatel společnosti

 • RobertNemec.com je spolehlivá společnost - doporučuji, chcete-li pomoci s e-shopem nebo s marketingem.

  Internetová agentura RobertNemec.com je spolehlivá konzultační společnost zabývající se internetovým marketingem na velmi vysoké úrovni.

  Doporučuji využití služeb této agentury, pokud chcete pomoci s provozem e-shopu nebo poradit s otázkami týkajícími se marketingu.

  Jan Vavřička
  marketingový ředitel

 • Od té doby nám kvalitně zpracované SEO jen vydělává.

  Zpětně jsem si samozřejmě vše vyhodnocoval. Kompletně se nám to vrátilo do devíti měsíců. Od té doby nám kvalitně zpracované SEO jen vydělává.

  Tomáš Karaba
  majitel a ředitel

 • Robert Němec je příkladem toho, jak se má přistupovat ke klientům. S jeho prací jsme byli spokojeni.

  Robert Němec je příkladem toho, jak se má dle mého názoru přistupovat ke klientům. Seriózně, ale s lidským přístupem a maximální snahou o kvalitu výsledku. Někdy možná volí nekonvenční cesty, což ale svědčí o jeho kreativitě.

  S jeho prací jsme byli spokojeni. Prokázal své znalosti v oblasti internetové a zejména kontextové reklamy i public relations. Za období spolupráce vykázala naše firma největší počet referencí v tisku od svého založení.

  Internet Billboard

  Mgr. Michal Matula
  Chief Technical Officer

 • Váš account Tomáš Mikletič mi všechno ohledně SEO vysvětlil, věděl přesně, co potřebujeme, a dokázal nám to přetlumočit.

  Váš account Tomáš Mikletič mi všechno ohledně SEO vysvětlil, věděl přesně, co potřebujeme, a dokázal nám to přetlumočit. A váš konzultant Lukáš Pokorný všechno perfektně zpracoval.

  Tomáš Karaba
  majitel a ředitel

 • Iva Marsová

  Děkuji týmu pana Roberta Němce za podporu a plně jeho služby doporučuji jiným zájemcům.

  V rámci nové (nejen marketingové) strategie manažerských studií MBA při VUT v Brně (www.uk-mba.cz) jsem oslovila několik agentur, které se zaměřují na optimalizaci pro vyhledávače a design webového prostředí (extranet i intranet). Kromě srovnání klasických návrhových položek byly dalšími faktory výběru: ochota, vstřícnost a profesionální přístup.

  Rozhodnutí vybrat si agenturu RobertNemec.com nelituji.

  Situace s naším produktem z pohledu marketingu byla velice nepříznivá. Po optimalizaci webu (jsme na 1. místě na Seznamu i na Googlu) a zaměření na žádané cílové skupiny (střední a vyšší management) jsou nyní webové stránky v souladu se záměrem konkurenčního odlišení se.

  Vhodné webové prostředí spolu s individuálním přístupem ke klientům velice silně podpořily snížení nákladů na prodej (v současné době nerealizujeme žádnou inzerci), a tak ušetřené prostředky mohu velice vhodně investovat do interního marketingu – investovat do samotných studentů a vytvářet pro ně nadhodnotu, kterou jiná konkurenční studia MBA na českém (ani světovém) trhu nemají jako je například dokumentační podpora, outdoorové aktivity, CRM systém, materiálně technická podpora, špičkové vybavení učebny atd.

  Spokojenost zákazníka – manažera, který studia Master of Business Administration u nás realizuje, je totiž základní předpoklad budoucího vývoje těchto studií. A není vhodnější (a efektivnější) reklamy než doporučení absolventa.

  Děkuji týmu pana Roberta Němce za podporu a plně jeho služby doporučuji jiným zájemcům.

  Ing. Iva Marsová, MBA
  Ředitelka studií UK MBA

 • Pokud shrnu vzájemnou spolupráci s agenturou RobertNemec.com, musím jen chválit.

  Pokud shrnu vzájemnou spolupráci s agenturou RobertNemec.com, musím jen chválit.

  Zadání a cíle optimalizace byly jasně dány a beze zbytku dodrženy. Spojení námi požadovaných klíčových slov se ve vyhledávači Seznam.cz vyskytují vždy na první straně a prvním místě. Obsah našich stránek byl logicky upraven a „učesán“.

  Spolupráce s agenturou byla maximálně profesionální. Rád bych poděkoval Blance Mikuláškové. Odpovědi na mé dotazy posílala obratem a ve formě, které jsem rozuměl i já :-)

  To, že byl dodržen navržený rozpočet optimalizace i časový rámec všech prací považuji v dnešní době různých laciných slibů za nadstandardní.

  Jediným záporem po spolupráci s Vaší agenturou je snad to, že podobný přístup budu požadovat od všech ostatních dodavatelů, což nevím, zda se mi bude dařit. Pokud ano, pak se podnikání změní na procházku růžovou zahradou.

  Karel Šoral
  Jednatel a spolumajitel společnosti Mireas s.r.o.

 • David Kozák

  Jsem nadmíru spokojen s prací agentury Robertnemec.com. Naše změny dokonce kopíruje konkurence.

  Jsem nadmíru spokojen s prací agentury Robertnemec.com. Ukazatelem je i to, že nás ve změnách, které jsme provedli, částečně kopíruje konkurence. Už jsem zahlédl dva nebo tři weby, které vypadají dosti podobně jako ty naše.

  JUDr. David Vozák
  jednatel společnosti

 • Počet konverzí o celých 101 % během dvou měsíců. To je dvakrát tolik objednávek při stejné počtu lidí.

  Na konci roku 2009 provedla reklamní internetová agentura RobertNemec.com 30denní testování našeho webu. Do hledáčku si vzali prvky našeho webu ovlivňující srozumitelnost, přehlednost obsahu a navigaci. S využitím Google nástrojů jako optimalizátor webových stránek, Google Analytics a A/B testování byla provedena optimalizace home page především po grafické stránce a zároveň byly upraveny texty i navigační prvky.

  Výsledkem práce je celkově nový design webu a navigace. Velice nás potěšil nárůst konverzí o celých 101 % během dvou měsíců. To znamená, že při stejném počtu návštěvníků našeho webu nyní připadá dvakrát tolik uskutečněných objednávek než před zásahy agentury.

  Internetová reklamní agentura a její webová analytika byly dobrou investicí do našeho webu – náklady na internetovou reklamu jiného typu jako například PPC reklama by znamenaly vyšší náklady, ale zcela jistě by nepřinesly obdobné výsledky jako dobře zvládnutý internetový marketing této agentury.

  Druhým efektem zásahů agentury je i pozitivní vliv provedených zásahů na SEO našich stránek. Nově přidané stránky související s testováním použitelnosti našeho webu podpořily svými klíčovými slovy a nově vytvořenými odkazy i naše produktové stránky a z hlediska optimalizace pro vyhledávače dosahují nyní lepších umístění ve výsledcích vyhledávání na Google.cz i Seznam.cz.

  Bc. Aleš Jakimov
  marketingový manažer

 • Jakmile jsme implementovali navrhované změny ze SEO auditu, zvýšila se návštěvnost webu o 45 %.

  Provedli jsme navrhovaná opatření vzešlá z objednaného SEO auditu evropského portálu lázní VisitEuropenSpas.com a celková návštěvnost webu se zvýšila o cca 45 %.

  Vít Pechanec
  internet project manager

 • Díky RNc jsme během týdne od zahájení provozu tak zavaleni zakázkami, že kupuji další sušící jednotku.

  Agentura RobertNemec.com nám zajistila kompletní marketing od zahájení našeho provozu: od tvorby loga a grafiky, přes tisk materiálů, tvorbu webu, uspořádání tiskové konference a následnou komunikaci s novináři a kampaně na internetu, včetně vyhledávačů a Facebooku. Během týdne od zahájení provozu jsme natolik zavaleni zakázkami, že musím koupit druhou sušící jednotku a expanze do dalších měst bude mnohem rychlejší.

  Petr Havránek
  Jednatel a majitel společnosti

 • Simona Šlezingerová

  Díky odbornému přístupu firmy Roberta Němce můžeme klientům naší PR agentury nabízet kvalitnější služby.

  Naše reklamní agentura poskytuje služby v oblasti komunikace s veřejností pro nadnárodní farmaceutické firmy.

  Díky odbornému a profesionálnímu přístupu firmy Roberta Němce můžeme klientům naší PR agentury nabízet nové a kvalitnější služby v oblasti internetové komunikace.

  Oceňuji zvláště velmi přínosné rozdělení školení na praktickou a teoretickou část. Díky tomu jsem měla možnost si nové informace přímo vyzkoušet a aplikovat na specifické farmaceutické prostředí.

  Věřím, že poznatky, které jsem díky školení získala, budou přínosem jak pro naši firmu, tak pro můj profesní růst.

  Mgr. Simona Šlezingerová
  PR Junior Manager

 • RNc

  Náš web se stal oblíbeným a často navštěvovaným místem. Vyhovuje mi zaběhlá spolupráce i přiměřená cena.

  Spokojeni jsme zejména s tím, že se web Popcorn.cz stal oblíbeným a často navštěvovaným místem dětí a jejich rodičů, kteří se stále v hojném počtu účastní soutěží. Což je způsobené mimo jiné tím, že stránky „vylézají“ na prvních místech ve vyhledávačích. Vyhovuje nám již zaběhlá spolupráce a přiměřená cena.

  Ami communication

  Michaela Müllerová
  Account Executive

 • David Kozák

  Naše značka se díky vzájemné spolupráci dostala do povědomí široké klientské i odborné veřejnosti.

  Lidé z Robert Němec nám pomohli vybudovat silnou a na trhu etablovanou společnost. Naše značka se díky vzájemné spolupráci dostala do povědomí široké klientské i odborné veřejnosti.

  JUDr. David Vozák
  jednatel společnosti

 • Vít Pechanec

  Navrhované opatření vzešlé ze SEO auditu zvýšila návštěvnost o cca 45 %.

  Provedli jsme navrhovaná opatření vzešlá z objednaného SEO auditu evropského portálu lázní VisitEuropenSpas.com a celková návštěvnost webu se zvýšila o cca 45 %.

  Vít Pechanec
  internet project manager

 • Lukáš nás naučil, jak psát popisky i jak pracovat s klíčovými slovy. Ze školení těžíme dnes a denně.

  Každý den spouštíme třináct akcí. Není možné, aby nám popisky psala agentura. Proto jsme raději nechali vyškolit vlastní copywriterky. Lukáš Pokorný nás například naučil, jak psát popisky, jak pracovat s klíčovými slovy, jak dělat titulky. Holky se teď i zvládají vyvarovat duplicitním textům a dalším SEO nástrahám. Ze školení těžíme dnes a denně.

  Tomáš Karaba
  majitel a ředitel

 • Martin Krček

  Ve spolupráci agenturou RobertNemec.com oceňuji osobní přístup, mezinárodní rozhled a hlavně časovou flexibilitu.

  Ve spolupráci agenturou RobertNemec.com oceňuji osobní přístup, mezinárodní rozhled a hlavně časovou flexibilitu.

  Martin Krček
  PR director

 • RNc

  Klíčová slova a pozice vyšly nad očekávání a návštěvnost vzrostla o 60 %. Oceňuji především kreativitu.

  S agenturou RobertNemec.com jsme spolupracovali v létě 2007 na realizaci nového korporátního webu ECM a jeho následném prosazení ve vyhledávačích. Naše klíčová slova a jejich pozice vyšly nad očekávání a návštěvnost se zvýšila o 60 %.  Zejména oceňuji kreativitu a těším se na další spolupráci.

  ECM

  Jan Domanský
  Marketing Executive

 • David Kozák

  Zaznamenáváme obrovský nárůst i v kvalitě získaných kontaktů.

  Přínos PPC kampaní a retargetingu byl pro nás podstatný. Obchody jsme začali získávat v daleko větší míře. U kontaktů získaných po optimalizaci konverzního poměru pomocí PPC a retargetingu navíc vzrostla jejich výtěžnost z 8 % na současných 22 %. Zaznamenáváme obrovský nárůst i v kvalitě získaných kontaktů.

  JUDr. David Vozák
  jednatel společnosti

 • RNc

  Opět jsme si potvrdili, že se vyplácí svěřit věci odborníkům, jako je agentura RobertNemec.com.

  Agentura RobertNemec.com nám pomohla mnoha radami v oblasti internetového marketingu. I když máme prostředky omezené, jejich zásluhou držíme krok s mnohem většími firmami a daří se nám dokonce svůj podíl na trhu rok od roku zvyšovat. Opět jsme si potvrdili, že se vyplácí svěřit věci odborníkům.

  Ing. Eduard Knapp
  jednatel

 • Když jsme spolu začínali, byli jsme v TOP 30 slevových portálů. Teď jsme na třetím místě.

  Postupně nám agentura RobertNemec.com pomohla i se sociálními sítěmi, s newslettery, s PPC reklamou.A vždy nás to hodně posunulo. Když jsme spolu začínali, byli jsme v TOP 30 slevových portálů. Teď jsme na třetím místě.

  Tomáš Karaba
  majitel a ředitel