Kde jste: Hlavní stránkaReference naší digitální agentury44 důvodů, proč jsme lepší než konkurence

44 důvodů, proč jsme lepší než konkurence

Váš zisk

 1. Ve všem, co děláme, se soustředíme na to, abychom maximalizovali váš zisk. Náš claim a první ze čtyř našich pravidel zní: “Pomáháme vám vydělávat.”
 2. Než-li se pustíme do jakékoli projektu, spočítáme vám návratnost investic (ROI) celého projektu i jednotlivých kanálu (podívejte se jak). Chceme, aby se vám každá investovaná koruna mnohonásobně vrátila. Nebudeme vám nabízet marketingové aktivity, jenom proto, že “to konkurence dělá taky” nebo “protože je to módní”. Spočítáme, co se vyplatí a co ne.
 3. Víme, že proto, abyste byli maximálně ziskoví, musíte optimalizovat vše. Proto se postaráme o váš komplexní digitální marketing - a to včetně strategie a výzkumů.
 4. Důraz na strategie a výzkumy nás odlišuje od všech ostatních agentur. Protože vy musíte nejprve vědět, na jaké zákazníky se zaměřit. A jak jim pak nabídnout něco lepšího než nabízí konkurenci. Protože pokud váš zákazník neví, proč by měl nakoupit právě u vás, jsou vám všechny reklamní kampaně, UX, SEO, PPC, public relations atd. naprosto k ničemu.
 5. Na základě předchozího bodu sestavíme plán, kde stanovíme cíle (nejčastěji obrat nebo zisk) pro nadcházející období naší spolupráce. Stejně tak sestavíme plán akcí a jednotlivých investic.
 6. Zároveň jsme velmi agilní. Přestalo ve vašem případě vynášet SEO nebo emailový marketing? Co nejrychleji to přestaňme dělat! Navíc vám budeme každý měsíc přinášet nové nápady a inovace, jak zlepšit vaše podnikání.
 7. Digitální marketing pro nás není pouze SEO, PPC nebo Facebook. Raději využijeme dalších příležitostí, o kterých vaši (a i naši) konkurenti často ani neví.
 8. Minimalizujeme audity a analýzy. Nesnášíme obecné rady. Raději přímo pracujeme na zvyšování vašeho zisku. Nepotřebujete další analýzu nebo audit. Potřebujete, aby se křivka vaší ziskovosti začala zvyšovat - tedy abychom začali pracovat na vašem projektu.
 9. Jsme vám neustále k dispozici na telefonu, e-mailu nebo přes náš či vás informační systém a rádi vám se vším poradíme.
 10. Neúčtujeme vám čas account managera.
 11. Jsme tvrdě orientovaní na výsledky. Podívejte se na naše případové studie.

Know-how

 1. Naše personální strategie je jednoduchá: Přitáhnout ty nejlepší lidi a nabídnout jim ty nejlepší podmínky (včetně vysokých platů), aby od nás nikdy neměli chuť odejít. Proto si můžete být jistí, že pro vás budou pracovat ti nejlepší. Odráží se v našem třetím základním pravidle: “Nabízíme nejvíce, požadujeme nejvíce.”
 2. Budou pro vás pracovat lidé, kteří mají léta praxe. Naši lidé mají v průměru 5 let zkušeností práce v naší digitální agentuře (psáno v dubnu 2014, nepočítáme do toho stážisty).
 3. Jsme na trhu již od roku 2001. Tak dlouho, jako žádná jiná digitální agentura v České republice.
 4. Před započetím projektu budeme chtít telefonovat nebo se osobně setkat se zástupci vaší cílové skupiny (provést výzkum), abychom pochopili jejich myšlení a nákupní zvyky a chování. Jak říká naše druhé základní pravidlo: “Naše jednání je řízeno pochopením druhého.”
 5. Nezaměřujeme se jenom na internet. Víme, že abychom pomohli klientům maximalizovat jejich zisky, musíme zkoumat, co dělají jejich zákazníci před i po návštěvě jejich webu a zda by se nedal využít i offline marketing.
 6. Máme zkušenosti se zahraničními klienty a dokážeme se prosadit i na zahraničních trzích (přečtěte si případové studie našeho britského klienta, kterému jsme pomohli v oblasti SEO a PPC).
 7. Věnujeme se následujícím oborům (vertikálám): eshopy, ecommerce, propojení onlinu a kamenných obchodů - řetězce (omnichannel, multichannel), finance, zdravotnictví, portály, telekomunikace, školství, cestovní ruch a reality. V každém z těchto oborů máme odpracováno mnoho člověkolet a vy tak budete moci využívat našeho know-how.
 8. Naši konzultanti navštěvují ty nejlepší odborné konference v ČR i v zahraničí.
 9. Intenzivně spolupracujeme s produktovými manažery vašeho e-shopu. Zjistili jsme, že bez toho nejde zvyšovat výkonost e-shopu.
 10. Při každodenní práci využíváme kvalitní placené nástroje. Díky tomu máme mnohem přesnější data pro rozhodování a rychlejší pracovní postupy. Používáme Moz, UnBounce, Distilled, Hotjar, Formisimo, Majestic, UXpin, WuFoo, Optimizely, VWO, Hotjar, Evernote a další.
 11. Kupujeme: Harvard Business Review, Inc., MarketingSalesMedia, Marketing & Media.

Spolupráce

 1. O stavu jakéhokoli úkolu se budete moci kdykoli přesvědčit online podíváním se do našeho ERP systému.
 2. Online uvidíte každou odpracovanou hodinu - a zdůvodnění, proč to zabralo tolik času. Stejně tak online uvidíte i každý výdaj a komu byl zaplacen. Toto vám budeme také zdarma posílat každý měsíc.
 3. Budeme vás pravidelně informovat o plnění jednotlivých úkolů a KPI. Veškeré podrobnosti uvidíte v našem online systému.
 4. Plánování je pro nás důležité. Spolu s vámi si budeme stanovovat cíle a KPI na jednotlivá období naší spolupráce, stejně jako plánovat kampaně. Vše, včetně plánu kampaní, uvidíte v našem online systému.
 5. Budeme s vámi v pravidelném kontaktu po telefonu, elektronicky nebo osobně, abychom probrali dosavadní postup a poradili se o budoucím.
 6. Budete mít přímý přístup k našim konzultantům. Kdykoli budete moci přímo zavolat nebo napsat kterémukoli konzultantovi. Budete-li si ale přát, bude veškerá komunikace probíhat přes accounta.
 7. Přizpůsobujeme se klientům: někteří mají rádi pečlivé plánování na dlouhou dobu dopředu a jiní nás nechají pracovat ve stylu: “Objevíte-li něco, co stojí za to zlepšit, ihned to změňte a neinformujte nás.”
 8. Protože pracujeme přes online ERP systém, dohledáte veškeré informace a reporty snáze než v emailech.
 9. Reporting u nás neznamená sepsání dat za uplynulý měsíc. Reporting říká, co jsme zjistili, že musíme udělat, abychom se v tomto měsíci posunuli dál.
 10. Naši konzultanti si s klienty budují dlouholetý vztah založený na vzájemné důvěře, respektu, ale i dialogu. Nebudou se vám bát oponovat nebo upozorňovat na případná rizika.
 11. Velmi intenzivně se snažíme pochopit individuálně každého klienta zvlášť. Opět se vracíme k našemu druhému základnímu pravidlu: “Naše jednání je řízeno pochopením druhého.” Nemůžete sloužit, když nechápete druhého. A my naši práci bereme jako službu.

Agentura

 1. Je pro nás důležitá etika. I nejlepší reklamní agentura je vám k ničemu, když k vám není férová a zodpovědná.
 2. Naši lidé si uvědomují onu neuvěřitelnou zodpovědnost, když jim svěříte svou důvěru, své peníze a svou budoucnost. Jednají tak, aby vaši důvěru nikdy nezklamali.
 3. Pracujeme jenom na zakázkách s minimální investicí do našich služeb 70 000 Kč měsíčně. To má dva efekty:
  1. Každému klientovi věnujeme veškerý čas, který potřebuje.
  2. Accounti i konzultanti se vždy věnují jenom několika málo klientům. Díky tomu mají celý projekt pod kontrolou, jsou na něj plně soustředěni a mají o něm vždy dokonalý přehled. Nemusí “přeskakovat” z projektu na projekt a ztrácet se v nich.
 4. Nevidíme důvod investovat naše nápady, energii a čas do aktivního získávání nových klientů (proto se také takřka nezúčastňujeme tendrů). Raději investujeme nápady, energii a čas do současných klientů.
 5. Přijímáme lidi, kteří jsou různorodí a přesto jsou navzájem komplementární a mají se rádi. Naše konzultantky a konzultanty bereme jako naši největší hodnotu. Zároveň se ale krásně doplňujeme a vytváříme větší a krásnější věci, než kdybychom pracovali sami. Čtvrté a poslední z našich základních hesel zní: “Souhvězdí je více než hvězda.”
 6. Naši lidé jsou organizováni po projektech, nikoli po odbornostech. Aby práce na projektu probíhaly efektivně a úspěšně, setkávají se v rámci týmových porad a předávají si aktuální informace.
 7. Jsme drazí. Víme, že se klientům extrémně vyplatíme, a tak se nebojíme říci si o hodně.
 8. Nechceme být největší. Chceme být nejlepší.
 9. Najímáme jenom ty nejlepší zaměstnance. Díky tomu u nás narazíte na skvělé mozky, se kterými se vám bude léta báječně spolupracovat.
 10. Peníze pro nás nejsou hlavní motivací. Chceme předvádět skvělou práci.
 11. Strháváme svým nadšením a elánem. Nechceme v agentuře nikoho, kdo není zapálený do své práce.