Kde jste: Hlavní stránkaNefunguje vám PPC kampaň? Poradíme vám, co děláte špatně

Nefunguje vám PPC kampaň? Poradíme vám, co děláte špatně

Nefunguje vám PPC kampaň

Proč tato PPC kampaň nefunguje? V čem může být problém, co děláme zle, říkáte si pořád dokola. Je na čase to konečně zjistit.

Náš konzultant Lukáš Pokorný, který připravuje pro klienty ty nejlepší PPC kampaně, vám ukáže v čem může být problém.

Pro členy ADMEZ (Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu) připravil listopadový workshopový seminář,  s  účastníky tak bude řešit dvě hlavní témata:

  • Co zkontrolovat, když vaše PPC kampaně nevynáší.
  • Nejčastější chyby v PPC kampaních, se kterými se neustále setkáváme v každodenní práci pro klienty.

“Nefungují-li vaše PPC kampaně tak, jak si představujete, většinou to není chyba systémů samotných, ale jejich nastavení. Řeknu vám, jak provést základní PPC audit, co zkontrolovat především a co naopak není příliš zásadní. Výsledkem auditu jsou jasné informace o tom, co přesně nefunguje a na co se při optimalizaci kampaní zaměřit,” říká Lukáš Pokorný, hlavní PPC konzultant z digitální a marketingové agentury RobertNemec.com.

“Přestože PPC kampaně ve vyhledávání jsou jedním z nejstarších forem internetové reklamy, u klientů narážím neustále na ty samé problémy. Jedná se přitom o věci, jejichž náprava je poměrně snadná, a které mohou výrazně ovlivnit návratnost investic,” dodává Pokorný.

Pro členy ADMEZ je vstup na akci zdarma. Důležitá je akreditace na [email protected]

Nestíháte tento workshop? Nevadí, podívejte se na další školení, která naše agentura realizuje. Potřebujete proniknout do tajů PPC kampaní? Nebo se něco naučit o SEO, vyzkoušejte náš SEO workshop.

Doporučte tento článek přátelům