Kde jste: Hlavní stránkaInternetový marketing – Aktuální trendy a případové studie

Internetový marketing – Aktuální trendy a případové studie

Nabitý přednáškový sál byl svědkem více než hodinové přednášky, kde studentům výjimečně nevadilo, že původní časový limit se dokonce o patnáct minut přetáhnul. Robert Němec shrnul trendy marketingu na internetu do několika základních bodů: webová analytika, Facebook a sociální sítě, SEO, Placené odkazy ve vyhledávačích a informační architektura.

Přednáška zahrnovala hned několik případových studií, které se týkaly na například A/B testování, SEO nebo PPC kampaní. Prezentaci najdete k nahlédnutí zde: http://prezi.com/vzh1biqjevci/

„Jsem velice potěšen, že jsem mohl studenty seznámit s problematikou internetového marketingu, jejich nekonečné otázky jsou jasným důkazem, že mají o toto téma zájem,“ pochvaluje si přednášku na Mendelově univerzitě Robert Němec. A studenti opravdu spokojeni byli, Petr Doležel, student magisterského oboru Ekonomika a management, přednášku komentoval: „Bylo to opravdu zajímavé, pan Němec je asi opravdový profesionál.“

V příštím semestru akademická kariéra Roberta Němce pokračuje. Na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity bude pravidelně vyučovat předmět Webová analytika.

Pokud jste z VŠ či jiné vzdělávací instituce a měli byste zájem o přednášku Roberta Němce na témata týkající se internetového marketingu, kontaktuje naše PR oddělení.

Doporučte tento článek přátelům