Kde jste: Hlavní stránkaPřípadová studie: SEO, které zachraňuje životy

Případová studie: SEO, které zachraňuje životy

Případová studie pro Abivia.cz

  1. Ukážeme vám, jak jsme pomocí systematického obsahového marketingu a celistvého SEO pozvedli organické výsledky o 180 % u klienta Abivia, který je jedničkou v oblasti oddlužení neboli osobních bankrotů.
  2. Dozvíte se, jak přesně postupujeme při vytváření obsahové strategie, vymýšlení a plánování témat pro tvorbu obsahu, jak spolu s klientem vytváříme obsah, jak vypadá plánování obsahu a jak vyhodnocování efektivity.
  3. Účastníkům poskytneme nástroje a detailní návod, pomocí kterých jsme monitorovali témata a vyhodnocovali témata. Celkem vám poskytneme několik desítek stránek návodů s ukázkami.
  4. Představíme vám, jak jsme objevovali příležitosti a budovali zpětné odkazy, které Google i Seznam milují.
  5. Uvidíte, jak jsme plánovali a vyhodnocovali tvorbu obsahu a organizovali vzájemnou spolupráci mezi klientem a námi.

To všechno na mezinárodní konferenci The Best of Global Digital, kde vystoupí s případovou studií SEO, které zachraňuje životy Tomáš Mikletič z digitální a marketingové agentury RobertNemec.com, který se v agentuře stará o významné klienty.

The Best of Global Digital je mezinárodní konference o digitálním marketingu, kde světoví marketingoví specialisté představují případové studie úspěšných kampaní.

Samotná přednáška bude od 16:00 do 16:30. Přednáška bude v angličtině.

Doporučte tento článek přátelům