Kde jste: Hlavní stránkaJak PR pomáhá SEO a jak SEO pomáhá PR

Jak PR pomáhá SEO a jak SEO pomáhá PR

Jak dokáže oblast SEO pomoci PR a naopak?  Vedoucí SEO týmu Martin Šimko vám na konferenci nazvané PR v digitální éře ukáže, že moderní SEO se bez PR neobejde a naopak.

Na praktických příkladech z každodenní praxe se dozvíte:

  • Jak SEO pomáhá Public relations tak, že zprávy, které se dostávají do médií, objeví nejen stálí čtenáři daného média, ale také návštěvníci z vyhledávačů.
  • Jak SEO navíc pomáhá PR nacházet témata, která lidé vyhledávají – což jsou témata, o kterých se vyplatí psát a jak to lze využít i při obsahovém marketingu.
  • Ukáže, jak PR na druhou stranu pomáhá SEO tak, že ze článku se dají získat kvalitní odkazy. Navíc každá zmínka o značce v médiích pomáhá webu značky umístit se výše v Googlu.

Na konkrétních ukázkách vám  Martin jasně definuje, proč je důležité, aby PR konzultant měl alespoň základní znalosti o SEO a SEO konzultant o PR.

A  jak je SEO důležité nejen pro PR, ale i pro obsahový marketing klienta.

V přednášce nazvané Jak PR pomáhá SEO a jak SEO pomáhá PR, vás naučí, jak si udělat malou analýzu klíčových slov,  jak monitorovat,  z jakých článků byste mohli získat zpětné odkazy a na co si dát pozor při zmiňování značky a jak si s klientem domluvit proces kombinace SEO a PR . Martinova přednáška začíná ve 15:25.

Celodenní konference PR v digitální éře startuje již od 9:00.

Prezentaci z přednášky najdete zde:

 

Jak PR pomáhá SEO a jak SEO pomáhá PR from RobertNemec.com
Doporučte tento článek přátelům