Kde jste: Hlavní stránka9 přednášek o digitálním marketingu. Nepropásněte seminář Den marketingových inovací

9 přednášek o digitálním marketingu. Nepropásněte seminář Den marketingových inovací

9 přednášek, 6 přednášejících a 6 hodin našlapaných novinek ze světa nejen digitálního marketingu. Vytipovali jsme pro vás novinky, zajímavosti a inovace. které Váš byznys mohou posunout velký krok dopředu. Proto si nenechejte ujít náš další seminář DEN MARKETINGOVÝCH INOVACÍ.

Ukážeme Vám:

 • Proč je důležitá strategie a bez ní to v byznyse prostě nepůjde.
 • Metody, jak sledováním konkurence vydělat více.
 • Jak oslovovat věrné zákazníky, aby u Vás opět nakoupili.
 • Proč se v oblasti PR nebát využívat bulvární média a na co si dát při spolupráci s nimi pozor.
 • Jak nově cílit reklamní kampaně a nevyhazovat při tom peníze.
 • Jak udělat bannerovou i textovou reklamu, která zákazníky zaujme.

Pro koho je seminář určen?

Pro marketingové manažery, ředitele a majitele firem, kteří hledají nové inspirace a cesty, jak nebýt pozadu za konkurencí a vydělávat více.

KDY a KDE se seminář koná?

Kdy: úterý 26. ledna 2016 8:30 – 14:30 hodin
Kde: ERA svět, horní sál, Jungmannovo náměstí 767, Praha 1

Detailní program a seznam přednášejících najdete na konci tohoto článku.

Počet míst v sále je omezen. Naše poslední dva semináře byly zcela obsazené. Proto se, prosím, registrujte co nejdříve v registrační formuláři zde.

Můžete se těšit na:

 • 9 přednášek, 6 přednášejících a 6 našlapaných hodin plných informací a novinek,
 • snídani, coffee break,
 • oběd formou rautu (s masovou i vegetariánskou variantou),
 • vytištěné prezentace pro hosty,
 • prezentace a videa ke stažení pouze pro účastníky semináře,
 • networking se zajímavými lidmi z různých společností,
 • dárek při odchodu ze semináře.

Program a přednášející:

Co je to strategie

Strategií není, že děláte věci lépe než konkurence. Ani to není Vaše vize, množství inovací, které zavádíte, nebo vylepšování Vaší firmy. Strategie znamená vytvořit si systém aktivit, které konkurence nedělá, nebo je alespoň dělat jinak.

V rámci tohoto systému, který musí být navzájem provázaný, si zároveň musíte jasně vydefinovat, kterých věcí se vzdáte. Poté, co takovýto systém vytvoříte, se Vaše pozice na trhu stane nezkopírovatelnou.

Ukážeme si, jak takový systém vytvořit a jak jej používají známé firmy. Zároveň si řekneme, jaké překážky Vás mohou potkat při vytváření nebo zavádění takovéhoto systému – a jak je překonat.

Jak vytvářet bannery, které opravdu fungují

Jestliže na Vaše bannery kliká méně než 0,5 % uživatelů, znamená to, že děláte mizerné bannery. Neboť 99,5 % uživatelů zaujme jiný obsah, než Vaše sdělení.

Jak to ale změnit? Aby byly bannery účinné, stačí spojit kreativitu s poznatky z psychologie – a dobře cílit. A přesně o tom bude Robert Němec povídat v jeho druhé přednášce. Na konkrétních příkladech si budeme ukazovat jednotlivé zákonitosti, které zvyšují účinnost bannerů.

Zabrousíme do gestalt psychologie, neuropsychologie a dotkneme se i mediálního plánování. Ukážeme si příklady špatných i dobrých bannerů, reklam a video reklam na YouTube.

Robert Němec

Robert Němec, CEO

Agenturu RobertNemec.com řídí 15 let. Jeho silnou stránkou jsou vize, inovace a kreativní přístupy. Inspiraci pro byznys čerpal i v prostředí Silicon Valley. Často přednáší na významných konferencích a komentuje oblast marketingu a byznysu v českých a slovenských médiích. Více o Robertu Němcovi zde.

Jak špehováním konkurence vydělat více

Přemýšleli jste někdy o tom, který produkt prodávají konkurenti nejvíce? Nebo po které části sortimentu je v posledních dnech a týdnech na trhu největší poptávka? Možností, jak takto špehovat konkurenci, moc není. V přednášce si ale představíme nástroj, který zvládá toto a další věci.

Ukážeme si také, jak zjistit, zda u některých produktů nemáte zbytečně nízké ceny a nepřipravujete se tak o svoji marži. Zdarma dostanete Google tabulku, díky které můžete špehovat konkurenci na Heuréce, abyste zjistili, jaké mají hodnocení nebo počet recenzí.

Martin Šimko

Martin Šimko, Head of Organic Search

V agentuře RobertNemec.com vede SEO tým. Optimalizací pro vyhledávače se zabývá přes 7 let. Kromě vedení kampaní pro klienty, vymýšlení nových produktů a testování nových nástrojů je zodpovědný za fungování SEO oblastí agenturních multikanálových kampaní. Často přednáší na konferencích. Na podzim vystupoval na prestižním Marketing Festivalu. Vede agenturní školení a workshopy o SEO pro veřejnost. Více zde.

Jak nově cílit reklamní kampaně v roce 2016 a nevyhazovat zbytečně peníze

Loňský rok nám přinesl explozi poskytovatelů dat, pomocí nichž můžete svou reklamu dostat před oči těch, které bude skutečně zajímat. Nemusíte tak už jen “střílet do tmy” a vyhazovat za to zbytečně peníze.

Ukážeme si, jaké možnosti cílení reklamy na internetu se vůbec aktuálně nabízejí, jak jich snadno a rychle využívat, pro koho je to vhodné a kde raději ještě počkat. A to nejdůležitější – kolik ten špás vlastně stojí a vyplatí se mi to vůbec?

Jak nakoupit exkluzivní reklamní prostory programaticky a jak toho využít v praxi

I ty nejvýraznější reklamní prostory a formáty, které si dříve média chránila jako oko v hlavě, již začínají být dostupné přes programatický nákup, neboli automatizovaný cílený nákup. Vojtěch Kadlec Vám v jeho druhé přednášce ukáže několik názorných příkladů, jak toho využít pro podporu budování vaší značky, a že “programmatic” už klepe na dveře i v offline reklamě.

A proč by vás měla programatická reklama v roce 2016 opravdu zajímat? Předně tak můžete velmi výrazně ušetřit. No a jako bonus si odnesete lépe zacílené, a tím pádem efektivnější a účinnější reklamní kampaně.

Vojtěch Kadlec

Vojtěch Kadlec, Head of Display Advertising

Vojtěch Kadlec vede v agentuře tým display reklamy. S digitálním marketingem má více než 10 let zkušeností. Vedle display reklamy má rozsáhlé znalosti z oblasti SEO, PPC a UX. Jeho cílem je pro klienty vymýšlet takové řešení, aby cena za konverzi byla co nejnižší. Neustále objevuje nové metody a přístupy v display reklamě. Více o Vojtěchu Kadlecovi zde.

Jak oslovit lidi z vaší databáze ve vyhledávání Googlu

Každý obchodník ví, že opakovaný nákup je levnější než ten první. Málokterý obchodník ale zná a hlavně aktivně využívá mocný nástroj AdWords Customer Match od Googlu.

Ukážeme Vám, jak díky tomuto nástroji můžete display reklamy zobrazovat pouze těm lidem, které máte ve své emailové databázi. A co víc?

Pokud máte Vaši emailovou databázi segmentovanou, můžete Vaši reklamu zobrazit pouze těm zákazníkům, kteří u Vás už nakoupili nebo těm, kterým jste třeba před týdnem poslali newsletter s nějakou zajímavou nabídkou a je na čase jim ji připomenout. Během přednášky Vám ukážeme i další vychytávky tohoto nástroje.

Jak napsat skvělý PPC inzerát v roce 2016

Ve druhé přednášce Vám Lukáš Pokorný ukáže, jak napsat skvělou PPC reklamu, zvýšit množství relevantních návštěv a získat třeba o polovinu více konverzí. Vysvětlíme si, co všechno je třeba do inzerátu v roce 2016 přidat, aby mezi konkurencí více vynikl.

Inzerát ve vyhledávání Googlu totiž nemusí vypadat jen jako tři nebo čtyři řádky textu. Může být i dvakrát delší. A přitáhne díky tomu více pozornosti. Google průběžně přidává další možnosti, které rozhodně nevyužívají všichni.

Lukáš Pokorný

Lukáš Pokorný, Head of Paid Search

Lukáš Pokorný strávil digitálním marketingem přes 12 tisíc hodin. Nyní vede PPC tým. “Když je něco jen ve tvé hlavě, je to ničemu. Musíš to šířit,” říká. Baví ho vzdělávání a rád učí ostatní, proto se také stará o profesní růst nových kolegů a o celkový rozvoj PPC oddělení. S klienty plánuje PPC strategie a optimalizuje náročné kampaně. Vede i školení PPC kampaní.Více o Lukáši Pokorném zde.

Když se PR v bulváru nepodaří a jak tomu předcházet

Bulvár může být ve Vašem public relations jako oheň – je dobrý sluha, ale zlý pán. Na dvou PR kampaních z České republiky Vám ukážeme, jak tragické mohou být následky toho, když si dopředu nepromyslíte spolupráci s VIP osobnostmi a bulvárem.

Ukážeme Vám, proč se bez rozmyslu nevrhat na spolupráci s bulvárem, a také, jak můžete přijít o hezký PR mediální výstup jen díky tomu, že nemáte kvalitní monitoring. Ukážeme Vám i tipy, které se nám osvědčily při spolupráci s bulvárními novináři.

Jitka Gráfová

Jitka Gráfová, Consultant

Jitka Gráfová se stará o PR agentury a našich klientů. Téměř 10 let působila v médiích. Klasické PR je podle ní už mrtvé. Je propagátorkou moderního PR. Zastává názor, že dnes pijárista musí mít alespoň základní znalosti z oblasti SEO, PPC, display reklamy i digitální analytiky. Pro klienty vymýšlí PR strategie i nové přístupy, také jim radí s krizovou komunikací. Vedle PR má na starosti i agenturní event management. Více o Jitce Gráfové zde.

Přednášející VIP host:

Proč nezatracovat bulvár pro vaše public relations?

Chystáte se, že stejně jako Vaše konkurence využijete pro zviditelnění Vaší značky nějakou celebritu nebo známou osobnost?

Ukážeme Vám, co zajímá novináře společenských rubrik, aby o Vaší značce byli ochotni napsat. Také se dozvíte, co je naopak vůbec nezajímá a je pro Vás jen plýtvání časem a financemi. Díky tomu budete vědět, co v rámci spontánního PR do jejich článků „projde“, a na co můžete rovnou hned zapomenout.

Karen Mchitarjan, novinář bulvárního webu Expres.cz společnosti MAFRA, a.s.

V médiích působí více než deset let. Psal do společenských a bulvárních titulů jako je Šíp, Aha!, Super.cz či nejprodávanějšího společenského týdeníku Sedmička. V současné době je redaktorem webu Expres, který nedávno spustila společnost MAFRA a.s. provozují servery iDNES.cz či Lidovky.cz, a doplnila tak své portfolio o bulvárně zábavný web.

Počet míst je omezen! Neváhejte s registrací.

Registrace

 • Pro účast je NUTNÁ REGISTRACE, počet míst v sále je omezen.
 • Registrujte se, prosím, co nejdříve pomocí registračního formuláře níže, následně vám přijde potvrzení, že registrace byla úspěšně realizována.

Cena za osobu:

 • Běžná cena: 3 900 Kč bez DPH

Můžete vzít s sebou kolegu/kolegyni, potřebná je ale i jeho/její registrace. Cena semináře platí ale vždy pro jednu osobu.

Počet míst v sále je omezen. Registrujte se co nejdříve. Naše poslední dva semináře v Praze byly zcela obsazené.

Fakturační údaje:

Please leave this field empty.

Please leave this field empty.

O minulém semináři řekli:

„Seminář byl opravdu přínosný, už od prvního setkání jsem s agenturou RobertNemec.com maximálně spokojená.“ Michala Ducháčová, Česká mincovna

„Doporučuji všem, kteří chtějí svoji firmu posunout dále v internetovém marketingu.“ Marie Sádlíková, Shanti.

Minulého semináře se zúčastnily např. tyto firmy:

akademie digitalniho marketingu ucastnici leden 2015

Doporučte tento článek přátelům