Kde jste: Hlavní stránkaRobert Němec: Jak jsem zjistil, že křesťan musí být agresivní

Robert Němec: Jak jsem zjistil, že křesťan musí být agresivní

Proč musí být křesťan agresivní - foto

Může křesťan bojovat? Nebo by dokonce měl bojovat – ať už třeba kvůli obživě nebo kvůli partnerovi? Máme bojovat proti konkurenci nebo protivníkům? Je morální tlačit někoho k nákupu? Je správné chtít byt úspěšnější než ostatní? Je správné chtít porazit ostatní? Jak se k tomu staví bible?

Ale nebudu hovořit jenom o teorii z bible, ale o svém vlastním životě: ‎Kdy jsem bojoval málo a kdy hodně, kdy úspěšně a kdy neúspěšně, co jsem pro to (ne)dělal a jaké to mělo výsledky.

Jinak řečeno: Co jsem dělal pro to, abych vyhrál. A co můžete dělat i vy pro to, abyste vyhrávali.

O přednášejícím:

Robert Němec je majitel a ředitel mezinárodní digitální agentury RobertNemec.com, kterou založil, když mu bylo 22 let. Dnes má jeho agentura pobočky v Praze, Brně a San Franciscu. Mezi jeho klienty se zařadili např. T-mobile, iDNES.cz, Student Agency, Centrum.cz, CZC.cz, Parfums.cz, DATART, Mountfield, Electrolux a desítky dalších.

Vystudoval psychologii a politologii na Masarykově univerzitě, a studoval na univerzitách v Německu, Norsku a v USA na Yaleově a Stanfordově univerzitě. Je také námořním kapitánem a rád vyhledává bouře.

Doporučte tento článek přátelům