Kde jste: Hlavní stránka5 případových studií a přednášek o novinkách v digitálním marketingu | Brno

5 případových studií a přednášek o novinkách v digitálním marketingu | Brno

hvezdny-den-1

  • Jak stále nabízet slevy a přitom být ziskový?
  • Jak snížit náklady na konverze v AdWords o 50 %, když do nich investujete statisíce a miliony korun měsíčně a chcete mít stále rostoucí obrat? Jak dělat kampaně v mnoha státech Evropy najednou?
  • Jak porazit v efektivitě emailového marketingu Vodafone, Českou pojišťovnu nebo Makro – s mnohem menšími náklady?
  • Jak se řídí firmy v Silicon Valley a jak to přenést do Česka?
  • Jak vypadá promyšlená obsahová strategie, která zvýší návštěvnost vašeho korporátního webu o 180 %?

Během jednoho dopoledne, které s námi strávíte, se můžete těšit na představení nových případových studií, trendů, inspirací a efektivních postupů v oblasti digitálního marketingu. Seminář se koná v Brně 21. ledna a v Praze 22. ledna 2015.

Registrujte si včas místo v sále. V Brně máme jenom 30 míst v sále a volných zbývá již jenom 5. Při objednání do 16. ledna navíc získáte výraznou slevu.

Součástí ceny je i snídaně, coffee break a oběd formou rautu (s masovou i vegetariánskou variantou). A navíc po skončení semináře od nás dostanete dárek.

Detailní program a přehled přednášejících najdete na konci tohoto článku.

Pro koho je seminář určen?

Pro všechny, kteří nechtějí usnout na vavřínech. Zajímají se o nejnovější trendy a best practices v digitálním marketingu. Pro marketingové manažery, ředitele a majitele firem, kteří kvůli pracovní vytíženosti nestíhají sledovat všechny trendy a nové přístupy a přitom je jim jasné, že pokud chtějí uspět, bez sledování novinek to prostě nepůjde.

KDY a KDE

Pro stále rostoucí zájem se Akademie digitálního marketingu koná opět v Brně i Praha.

BRNO

Kdy: středa 21. ledna, od 9 – 14 hodin
Kde: VARS, moderní školící centrum, Kroftova 90, Brno – Žabovřesky

PRAHA

Kdy: čtvrtek 22. ledna 2015, od 9 – 14 hodin
Kde: Era svět, horní sál, Jungmannovo náměstí 767, Praha 1

Program semináře a přednášející

Robert Němec

Mgr. Robert Němec, CEO

Ředitel naší agentury Robert Němec studoval minulý rok na Stanfordu a řídí pobočku naší agentury v San Franciscu.

Jak se řídí firmy v Silicon Valley

Ukáže vám, jak měníme naši agenturu podle toho, co odkoukáváme v Silicon Valley: Proč musíte maximalizovat pravomoce zaměstnanců? Jak vypadá magický trojúhelník zisk – obrat – spokojenost zaměstnanců. Proč je výběr zaměstnanců tak klíčový? Proč se vyplatí mít vysoké platy? Proč je dokonalost škodlivá? Jak být agilní a zároveň se držet rozpočtu? Jak využívat cloud naplno? A proč byste měli dávat svým lidem jídlo zadarmo?

Jak vydělávat poskytováním slev

Většina firem neumí stanovovat ceny, natož si hrát se slevami. Poskytujete-li nepromyšlené slevy, jenom se připravujete o zisk. Ukážeme Vám, jak poskytovat slevy právě proto, abyste vydělali.

Podíváme se na různé cenové strategie, na to, jak optický snižovat/zvyšovat cenu, na jaké číslovky spotřebitelé reagují nejlépe, jak si hrát se slevami, jak mít slevy nižší než vypadají, jak nechat zákazníka zaplatit více, než kolik si myslí, jak testovat ceny nebo jak cenově diskriminovat.

Cílem je, abyste se naučili chovat jako kasino: Lidé k Vám budou chodit, protože si myslí, že vydělají. Ve skutečnosti u Vás nechají více peněz, než kolik zamýšleli. A ještě budou odcházet s příjemným pocitem.

Pavel Šíma

Mgr. Pavel Šíma, Marketing Specialist a Account Manager

Pro naše klienty připravuje ty nejlepší marketingové strategie a kampaně, přednáší a vede semináře.

7 věcí, na které si dát pozor při výběrovém řízení na SEO

Za poslední dobu se nás obrátilo několik velkých firem a eshopů, které řeší propad návštěvnosti ze SEO. To je většinou způsobeno předchozí agenturou, která postupovala proti doporučení vyhledávačů. Vyhledávač pak takový web penalizuje. Naučíme vás, co požadovat od agentury: ať už se týká obsahu, zpětných odkazů, garancí pozic nebo jak nenaletět na měsíční paušály. Také se naučíte, jak se v Google Anaylitics dopracovat k manažerskému výpočtu ROI SEO aktivit.

Alena Myšková

Ing. Alena Myšková, expert na emailový marketing

Její kampaň pro společnost CEMOD byla oceněna ve 13. ročníku soutěže WebTop100 v kategorii Nejlepší emailingové kampaně.

Případová studie: Jak jsme připravili oceněnou kampaň

Ukážeme Vám, jak jsme připravili kampaň, která získala v  prestižní soutěži efektivity 2. místo (za ní skončily kampaně od Vodafonu, Makra nebo České pojišťovny). Jaké jsme volili postupy a co fungovalo. Rozprášíme všechny pochyby o tom, že emailový marketing přestává u veřejnosti fungovat.

 

Tomáš Mikletič

Tomáš Mikletič, Key Account Manager

Jeho smysl pro efektivní strategie a inovace posouvá každý den vpřed nejen klienty, ale i agenturní konzultanty.

Případová studie: SEO, které zachraňuje životy!

Případová studie o tom, jak jsme pomocí systematického obsahového marketingu a celistvého SEO pozvedli organické výsledky o 180 % u klienta, který je jedničkou v oblasti oddlužení. Účastníkům na místě a zdarma poskytneme nástroje, pomocí kterých jsme monitorovali témata, objevovali příležitosti, budovali odkazy, plánovali a vyhodnocovali tvorbu obsahu a organizovali vzájemnou spolupráci.

Registrace

Pro účast je NUTNÁ REGISTRACE, počet míst v sále v Brně je omezen na 30. Aktuálně je registrováno 18 účastníků. Zbývá tedy posledních 12 míst.

Cena za osobu:

 

3 500 Kč – při objednání do 21. ledna 2015 (sleva 0 %)
2 500 Kč – při objednání do 16. ledna 2015 (sleva 29 %)

Registrujte se pomocí níže uvedeného formuláře, prosím:

Případně použijte email [email protected] nebo zavolejte Jitce Gráfové na 739 542 758.

Po přihlášení vám pošleme proforma fakturu k proplacení.

O minulém semináři řekli:

„Seminář byl opravdu přínosný, už od prvního setkání jsem s agenturou RobertNemec.com maximálně spokojená,“ uvedla Michala Ducháčková z České mincovny.

Předchozího semináře se zúčastnili např.:

ucastnici-hvezdneho-dne-loga

Kdo se již přihlásil na aktuální seminář o online marketingu 21. ledna v Brně:

E-ON, Vivantis, Sberbank, DámeJídlo.cz, Mountfield, Ondráškovka, Škoda Auto, Česká pojišťovna, Mironet, Českomoravská stavební spořitelna, Masarykova univerzita, Vysoké učení technické v Brně, Onio (Pneumatiky.cz), T. M. Lewin, X-Trade Brokers, Kler, Česká mincovna a další.

Registrujte si rychle místo, dokud je k dispozici.

Doporučte tento článek přátelům