Kde jste: Hlavní stránkaParfums.cz si na internetový marketing vybral agenturu RobertNemec.com

Parfums.cz si na internetový marketing vybral agenturu RobertNemec.com

Vydáno v blogu Naši noví klienti, Tiskové zprávy

Praha 1. září 2010 - E-shop Parfums.cz si jako svého dodavatele pro služby v oblasti internetového marketingu vybral internetovou agenturu RobertNemec.com. RobertNemec.com bude poskytovat služby v oblasti SEO a webové analytiky, v současné době se jedná i o dalších oblastech. Smlouva byla uzavřena do roku 2011.

RobertNemec.com (www.robertnemec.com) se bude starat jak o Parfums.cz (www.parfums.cz), tak
o sesterské e-shopy např. na Slovensku nebo Polsku. „Agentura RobertNemec.com byla jako jediná schopna smluvně garantovat konkrétní výsledky a také jako jediná byla schopna nabídnout celý potřebný balík služeb, což ve spojení s dobrou pověstí a známými referencemi rozhodlo,“ říká marketingový ředitel společnosti Internet Shop Radek Ondrášík, která Parfums.cz a její sesterské e-shopy provozuje.

„Předvedli jsme Parfums.cz naše minulé úspěchy a poskytli jsme Parfums.cz záruky zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů o desítky procent,“ komentuje okolnosti uzavření dohody ředitel agentury Robert Němec.

O RobertNemec.com

RobertNemec.com (www.robertnemec.com) je přední česká internetová agentura založená v roce 2001. Zaměřuje se na zvyšování efektivity podnikání na internetu. Mezi její klienty se zařadili např. DATART,
T-mobile, Orange SK, Pfizer, Mountfield, CzechInvest, Merck/MSD, Ministerstvo zahraničních věcí, České radiokomunikace, FujiFilm, AAA AUTO a desítky dalších.

O Parfums.cz

Internetová parfumerie Parfums.cz (www.parfums.cz) působí na trhu od roku 2004 s tím, že historie sahá až do roku 2000, kdy zakladatelé Parfums.cz otevřeli svůj první internetový obchod. V současné době provozuje společnost Internet Shop s.r.o., provozovatel Parfums.cz, největší síť internetových parfumerií ve střední Evropě. Působí v České republice, Maďarsku, Polsku a Slovensku. Internetový obchod Parfums.cz dosáhl za rok 2009 obratu 425 mil. Kč.

Kontakt

Radka Hošková
+420 777 967 867
[email protected]
www.robertnemec.com

RobertNemec.com
Sokolská 4, 120 00 Praha 2


Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

  1. Dobrý den,
    zajímá mě, zda-li stále děláte SEO pro parfums.cz. Četl jsem i Váš elegantne.cz kde píšete, že české eshopy vůní příliš nedoporučujete. Mám samozřejmě obavy i ze stáří parfémů.
    Zajímalo by mě tedy, zda-li jste si nějaký parfém z parfums.cz pořídil a zda-li jste byl spokojen.
    Děkuji Vám za názor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>