Kde jste: Hlavní stránkaCzechInvest zařadil Roberta Němce do Národního registru poradců

CzechInvest zařadil Roberta Němce do Národního registru poradců

Vydáno v blogu Jak se žije v digitální agentuře

Národní registr poradců je veřejná databáze, která obsahuje kontaktní a profesní informace o poradcích. Zakladatelem a provozovatelem registru je Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest.

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest udělila Robertu Němcovi, řediteli naší internetové reklamní agentury RobertNemec.com, potvrzující certifikát o zařazení do Národního registru poradců pod registračním číslem SME00761.

Jednotliví poradci jsou před zařazením do veřejné databáze Národního registru poradců pečlivě prověřováni a musí splnit některé požadavky. Zájemce o zařazení do registru by měl působit minimálně tři roky jako konzultant pro malé a střední podniky. Další podmínkou je vysokoškolské nebo odborné vzdělání a úspěšný pohovor se zkušenými poradci. Na základě výsledků pohovoru je rozhodnuto o tom, zda bude podnikatel zařazen mezi ostatní registrované a ověřené poradce.

Během roku navíc poradce navštíví vybraný pracovník agentury CzechInvest a jeho úkolem je zhodnotit úroveň poskytovaného poradenství. Poradce je také povinen doložit, že se minimálně padesát dní věnoval poradenství. Zároveň musí neustále zvyšovat svoji kvalifikaci, což znamená pravidelně navštěvovat konference nebo školení. Rovněž je nutné dodržovat Etický kodex Národního registru poradců.

Národní registr poradců poskytuje jednotlivcům a firmám přehled o prověřených poradcích, kteří pomáhají s rozvojem podnikání. Poradci v Národním registru poradců mají kromě své specializace přehled také o problematice řízení podniku. Registr usnadňuje podnikatelům výběr vhodného konzultanta pro spolupráci.

Zařazení Roberta Němce do Národního registru poradců

Certifikát o zařazení do Národního registru poradců

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>