Kde jste: Hlavní stránkaSocial Media konzultant (manager) (Praha/Brno)

Social Media konzultant (manager) (Praha/Brno)

Nehledáme někoho, kdo umí jenom psát příspěvky na Facebook. Hledáme nadšence, který dokáže přemýšlet o sociálních sítích v souvislostech a připravovat komplexní organické kampaně na sociálních sítích.

1000px-_MG_1880

Připravujeme integrované (multikanálové) kampaně, jejichž nezbytnou součástí je kreativní social. Je to tedy více než psaní statusů. Musíte být schopný/á dosáhnout toho, že se o našich klientech bude povídat na sociálních sítích.

Musíte být hodně kreativní a vnímavý/á k cílovému publiku. O social musíte přemýšlet v rámci celého ekosystému, nejenom jako o statusech. Protože budete součástí multikanálového týmu, budete muset přemýšlet o tom, jak přivést zákazníky z jiných kanálů a jak je zase jiným kanálům předat.

Kromě toho budete mít na starosti školení social media marketingu pro začátečníky.

Plný i částečný úvazek

Práci social media konzultanta můžeš dělat jak na plný, tak na částečný úvazek. Jsi-li student nebo na mateřské dovolené, bude tvůj úvazek 30 až 80 %, podle toho, kolik času potřebuješ na studium nebo na děťátko. Na druhou stranu, trénink zabere méně času za rok a roztáhne se do několika let.

O nás

Jsme nejstarší digitální agentura na českém trhu. Optimalizovat marketing firem na internetu jsme začali už v roce 2001. Tři roky před tím, než vznikl Facebook.

Díky našemu know-how jsme získali portfolio klientů jako je T-mobile, SaxoBank, AAA AUTO, Parfums.cz, Student Agency, iDNES.cz, Vykupto.cz, Centrum.cz, Orange, NOKIA, Mountfield, CZC.cz, DATART, Mironet, MasterCard a desítky dalších.

V České republice se řadíme mezi špičku digitálních agentur, ale oproti větším konkurentům má náš cca dvacetičlenný tým výhodu flexibility a přátelské atmosféry.

Naše strategie je jednoduchá: zaměstnáváme ty nejlepší. Abychom je mohli zaměstnávat, musíme jim nabídnout takové podmínky, aby u nás chtěli pracovat více než kdekoli jinde – a nikdy nechtěli odejít. (Viz třetí zásada naší agentury.)

Na pozici nahradíte Jakuba Dvořáčka, který pro našeho klienta avendro.cz vytvořil příspěvek s největším organickým dosahem na českém Facebooku v březnu 2014 dle reportu SocialBakers. Ten rozhodně neodchází, protože by se mu v agentuře nelíbilo. Naopak ho práce u nás posunula k místu ve významném českém e-commerce holdingu.

Jakub Dvořáček

„Díky práci v RobertNemec.com jsem pochopil, co to vlastně je digitální marketing. Moji kolegové jsou špičky v oboru – přednáší na konferencích, vedou workshopy a píšou články. Ale hlavně všechno ochotně vysvětlí, i když jejich kanál dobře neznáte.

Nejvíc mě naučilo vlastní plánování a tvorba strategií. Měl jsem šanci definovat, jak budu komunikovat za velké klienty (ať už české nebo zahraniční) a jak se přiblížím jejich fanouškům. Když nemusíte jet podle manuálu a vymýšlíte všechno od píky, naprosto překonáte svůj mindset.

To nejlepší je ale spolupráce. A ochota. Každý sdílí, co dělá a jaký je jeho kanál. A to je podle mě pravý multichannel.”

Co nabízíme?

Chceme odvádět tu nejlepší práci pro ty nejlepší klienty (zhruba 90 % klientů odmítáme). Vytvářet kampaně, které je posunou dál. Vy toho můžete být součástí.

Budete pracovat s hvězdami ve svém oboru, které přednáší na konferencích a vystupují v médiích. Uděláme vše proto, abyste se takovou hvězdou stal/a také (a pokud jí už jste, umožníme vám svítit ještě více).

Budete se podílet na tvorbě strategií i exekuci multikanálových kampaní pro naše největší klienty.

Podívejte se na 20 důvodů, proč pracovat v RobertNemec.com.

Také bychom byli rádi, kdybyste se časem stal(a) naším Head of Social a najímal(a) a řídil(a) další hvězdy do našeho social týmu.

Nástup: zítra nebo za tři měsíce – prostě na kdykoli se domluvíme.

Místo výkonu: Praha nebo Brno dle vlastních preferencí.

Náplň práce

Na zaměstnance máme vysoké požadavky a vybíráme si jenom ty nejlepší. Svoje lidi ale umíme ocenit a motivovat. A děláme to rádi.

Co bude náplní vaší práce?

  • Tvorba kreativních social media strategií a kampaní pro nové klienty,
  • tvorba obsahu a správa social media profilů našich klientů,
  • tvorba obsahových plánů (používáme na to pokročilý software),
  • školení sociálních sítí pro naše klienty a pro veřejnost.

Co od vás požadujeme?

  • Zkušenosti na obdobné pozici s organic složkou social media marketingu alespoň 2 roky,
  • prokazatelná práce pro několik různých značek jak po strategické, tak po exekutivní stránce,
  • zkušenost s organickými kampaněmi na ostatních sociálních sítích,
  • suverenitu a přehled na takové úrovni, abyste mohl/a být lektorem školení sociálních sítí (projdete několika našimi školeními, jak vystupovat před veřejností),
  • minor skill minimálně na juniorské úrovni v aspoň jedné další oblasti/kanálu digitálního marketingu,
  • orientaci ve všech kanálech digitálního marketingu,
  • výkonnostní mindset a přístup k digitálnímu marketingu,
  • základní znalost HTML,
  • týmového ducha,
  • angličtinu na dobré úrovni (alespoň B1 nebo B2),
  • komunikativnost, slušné a vstřícné vystupování vůči kolegům i klientům,
  • čestné chování; pohodové rozpoložení.

Jak se přihlásit a co bude dál?

Chcete vědět více o tom, jak se u nás pracuje? Podívejte se na 20 důvodů, proč je práce u nás skvělá. Zajímá-li vás něco osobnějšího, přečtěte si, proč miluje svoji práci v agentuře jeden z našich kolegů.

Pokud jsme vás zaujali, zaujměte také vy nás. Pošlete nám životopis a krátký motivační dopis (do 1 800 znaků) na adresu: [email protected]

Pro vybrané uchazeče bude následovat vypracování vstupního úkolu (sestavení strategie pro reálného klienta) a pohovor.

Těšíme se na vaše zprávy!

Není to to pravé?

Dočetli jste se až sem a říkáte si, že tato pozice není úplně to pravé pro vás? Omrkněte další nabídky práce.

Netroufáte si zatím na žádnou pozici? Podívejte se na stáž (polovina absolventů se stává zaměstnanci agentury).

Cítíte, že si potřebujete doplnit znalosti v digitálním marketingu? Připravili jsme pro vás soupis užitečných zdrojů.

Doporučte tento článek přátelům