Kde jste: Hlavní stránkaMerci si na internetový marketing vybralo agenturu RobertNemec.com

Merci si na internetový marketing vybralo agenturu RobertNemec.com

Vydáno v blogu Naši noví klienti, Tiskové zprávy

Praha 24. listopadu 2010 – Výrobce a distributor laboratorního vybavení Merci, s.r.o. uzavřel spolupráci v oblasti internetového marketingu s agenturou RobertNemec.com.

Internetová agentura provede SEO audit webu firmy Merci, nastaví účet Google Analytics, začne měřit pohyb návštěvníků na webu, následně bude web optimalizovat pro vyhledávače a spustí PPC kampaně.

Nová verze webu Merci, s.r.o. vznikla teprve v září tohoto roku a jeho cílem je dostat se na první pozice ve vyhledávačích. Spolupráce s RobertNemec.com je uzavřena na šest měsíců. „Agenturu RobertNemec.com jsme si vybrali na základě doporučení. Rozhodujícím kritériem pro nás nebyla cena, ale reference, osobitý přístup a profesionalita,” řekla o spolupráci s agenturou Ing. Jana Matoušková, zástupce společnosti Merci.

O Merci, s.r.o.

Firma Merci, s.r.o. která na trhu působí od roku 1993, je výrobcem laboratorního a distributorem širokého sortimentu laboratorního vybavení. Zaměstnává více jak 70 pracovníků a své produkty dodává přes 2 000 zákazníků. Kromě výrobní činnosti se firma Merci zabývá výzkumně vývojovou činností pro zavádění nových výrobků a technologií.

O RobertNemec.com

RobertNemec.com (www.robertnemec.com) je přední česká internetová agentura založená v roce 2001. Zaměřuje se na zvyšování efektivity podnikání na internetu. Mezi její klienty se zařadili např. DATART,
T-mobile, Orange SK, Pfizer, Mountfield, CzechInvest, Merck/MSD, Ministerstvo zahraničních věcí, České radiokomunikace, FujiFilm, AAA AUTO a desítky dalších.

Kontakt

Radka Hošková
+420 777 967 867
[email protected]
www.robertnemec.com
RobertNemec.com
Sokolská 4, 120 00 Praha 2


Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>