Kde jste: Hlavní stránkaMédia píší o předmětu Webová analytika na Masarykově univerzitě

Média píší o předmětu Webová analytika na Masarykově univerzitě

|

Odborné časopisy Computerworld a EUlog informují o výuce předmětu Webová analytika na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Jde vůbec o první předmět s touto tématikou na univerzitní půdě v České republice. Z dalších webů se o této informaci zmínily Public24.cz, Tvrtm.cz a Inovace.cz.

Výuku předmětu budou personálně zajišťovat Robert Němec a Klára Boháčková z internetové reklamní agentury Robert Němec.com. Se samotným nápadem přišel Petr Škyřík z Filozofické fakulty Masarykovy univerzity.

„Budou-li studenti pracovat na straně klienta, budou vědět, co přesně chtít po agenturách. Budou-li pracovat na straně agentury, mohou se stát odborníky na webová analytika, kterých je v Česku zoufalý nedostatek,“ vysvětluje Robert Němec z agentury RobertNemec.com prospěšnost tohoto předmětu, který je velmi všestranný a proto je otevřen pro studenty všech fakult Masarykovy univerzity.

V České republice se zatím pořádají jenom jednodenní komerční školení, které jsou navíc zaměřené na využívání jediného softwaru pro webovou analytiku – Google Analytics.

Zprávu přinesli odborný IT magazín Computerworld, logistický časopis EUlog, zpravodajský web Public 24, podnikatelský web Inovace.cz a magazínu Tvrm.cz . Tiskovou zprávu nejdete také na našich Firemních novinkách.

Přečtěte si celý článek

Nechte si posílat přehled našich článků na e-mail

Odebírejte newsletter:


Nejnovější články k tématu