Kde jste: Hlavní stránkaSEO, linkbuilding a Inbound marketing pohledem expertů

SEO, linkbuilding a Inbound marketing pohledem expertů

|

Deset odborníků na digitální marketing odpovídalo otázky týkající se SEO, linkbuildingu a inbound marketingu. První oslovený byl Robert Němec – majitel digitální agentury RobertNemec.com.

Robert Němce míní, že marketing ve vyhledávačích nemá dlouhou budoucnost. Nedokáže totiž vyvolat poptávku. To je důvod proč firmy, které poskytují jenom tento druh marketingu, podle Němce do 10 let vymizí. Dále také tvrdí, že je velice přeceňován inbound marketing – obsahová strategie, podle které by si měli zákazníci samy vyhledávat váš obsah.

Jako příklad úspěšné kampaně uvádí projekt Saxo Bank linbuilding, u kterého měla agentura spoustu kvalitního obsahu díky zahraničním analytikům, který se dále distribuuje do jednotlivých zemí a překládá se.

Zaměstnanci agentury RobertNemec.com se inspirují především na zahraničních konferencích, které můžou navštěvovat, pokud v agentuře pracují více než rok.

Dalšími komentujícími experty jsou Jan Linhart, Jan Kvasnička, Zdeněk Hejl, Michal Kubíček, Dušan Janovský, Jáchym Čadil, Pavel Ungr, Marek Prokop a Miloslav Lešetický.

Přečtěte si celý článek

Nechte si posílat přehled našich článků na e-mail

Odebírejte newsletter: