Kde jste: Hlavní stránkaŘeditel agentury RobertNemec.com v ekonomické sekci DENÍKU

Ředitel agentury RobertNemec.com v ekonomické sekci DENÍKU

|

Ředitel agentury RobertNemec.com opět hodnotil v ekonomické sekci celostátního DENÍKU zajímavé nápady v rubrice Podnikatelský tip.

Srpnový Podnikatelský tip byl věnován rodinnému podniku Pavla Boušky, jehož firma Brit má již dvacetiletou tradici a je známá i ve světě.

„Dělat marketing pro 15 nebo dokonce 45 zemí je finančně neúnosné. Proto bych se nejprve zaměřil na pět zemí, kde už je jistá pozice vybudovaná, kde je slušná kupní síla a kde je zároveň největší tržní potenciál,“ uvádí Robert Němec.

A jakou další marketingovou strategii doporučuje Robert Něměc, majitel digitální agentury, která připravuje pro klienty SEO, PPC a marketingové kampaně?

„Následně bych vyhodnotil, v kterých dvou až třech zemích se prodeje zvýšily nejvíce – a rozběhl zde celonárodní kampaň. V té pak může Brit vyzvat na souboj i další mezinárodní značky. Jisté rezervy vidím rovněž v současné podobě jejich internetových stránek,“ míní Němec.

Zajímá Vás, jak stále Vaši firmu posouvat dopředu?  Přečtěte si náš blog:  Chcete-li se rychle posunout dopředu, neříkej „Ne“, neříkej „Ale“, ale říkejte „Ano a“ 

 

Přečtěte si celý článek

Nechte si posílat přehled našich článků na e-mail

Odebírejte newsletter:


Nejnovější články k tématu