Kde jste: Hlavní stránkaRobert Němec o time mangementu

Robert Němec o time mangementu

|

Jak denně nepřicházet o cenné minuty, které ztrácíme zbytečnostmi? O své zkušenosti se dělí ředitel digitální agentury, Robert Němec.

V prvním bodě popisuje důležitost plánování. Budete-li psát své úkoly na papír a přiřadíte-li jim priority, vaše pracovní efektivita se zvýší.

V dalším bodě rozvádí, jak nás úkoly, na kterých se nám nechce pracovat, nutí vymýšlet úplně jiné aktivity. Je důležité soustředit se jenom na jednu věc a dokončit ji – pokud možno v kuse. V digitální agentuře RobertNemec.com jsou úkoly rozplánované v kalendáři a zadané konkrétnímu konzultantovi na konkrétní čas.

Dále váš drahocenný čas zabíjí průběžné pročítání zpráv na internetu. Robert radí dát si ty nejdůležitější zprávy do RSS čtečky a přísně je selektovat.

V neposlední řadě nás o pracovní čas okrádají všudypřítomné sociální sítě – pokud se ovšem neživíte marketingem na sociálních sítích.

Posledními žrouty jsou také emaily. Lidé mají často pocit, že musí odpovědět do 10 minut, ale přitom odpověď do 24 hodin stačí a emaily si tím pádem můžete kontrolovat jednou za den.

 

 

 

 

 

Přečtěte si celý článek

Nechte si posílat přehled našich článků na e-mail

Odebírejte newsletter:


Nejnovější články k tématu