Kde jste: Hlavní stránkaSvět počítačů a Živě o projektech Radima Hasalíka

Svět počítačů a Živě o projektech Radima Hasalíka

|

Časopis Svět počítačů zveřejnil krátký článek o soukromém projektu Začínej.cz. Na na zpravodajském IT serveru Živě.cz vyšel článek, který srovnával české blogovací systémy a mimo jiné uváděl i Brouzdej.cz. Oba projekty vytváří ve svém volném čase marketingový a PR konzultant Radim Hasalík.

Svět počítačů: Začínej.cz

Není určitě nic překvapivého na tom, že nejvíce internetových magazínů se věnuje počítačům.
Jedním z posledních přírůstků do rodiny podobně zaměřených serverů je web Začínej.cz, který založil aktivní internetový publicista Radim Hasalík.

Důvodem vzniku stránek Začínej.cz byla podle Radima skutečnost, že na internetu chybí katalog znalostí nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilejší uživatele. Koncepce nového webu je zcela odlišná od běžných IT zpravodajských serverů, na nichž se nové články záhy ztratí v ohromném množství obsahu.

Na webu Začínej.cz jsou články vypsány na titulní stránce a zároveň jsou dohledatelné v katalogu znalostí. Zatím zde najdete převážně tipy a triky, jak si upravit Windows. Jsou tam ovšem i návody související s instalací a nastavením ICQ.

Článek vyšel v časopisu Svět počítačů

Živě o blogovacím systému Brouzdej.cz

Odborný IT magazín Živě.cz představil čtenářům český systém Brouzdej.cz pro správu internetových deníčků (blogů), jehož spoluautorem je také Radim Hasalík. Ve článku Do měsíce špičkovým blogerem – zařizujeme blog jsou popsány možnosti i funkce tohoto blogovacího systému.

Brouzdej.cz založil Radim Hasalík v prosinci roku 2002. V červnu letošního roku bylo na tomto webu registrováno 1 960 internetových deníčků. Autoři internetových deníčků dosud zveřejnili 5 140 zápisků, čtenáři a návštěvníci napsali 8 014 názorů.

Přečtěte si celý článek

Nechte si posílat přehled našich článků na e-mail

Odebírejte newsletter:


Nejnovější články k tématu