Kde jste: Hlavní stránkaJak pohodlně nastavit kampaně pro tisíce produktů, sepsala Lída Navrátilová

Jak pohodlně nastavit kampaně pro tisíce produktů, sepsala Lída Navrátilová

|

PPC reklama ve vyhledávačích je velmi důležitá, protože nabízí produkty ve chvíli, kdy o ně lidé mají skutečně zájem. Pro velké e-shopy je ale nepředstavitelné vytvářet vlastní kampaň pro každý produkt zvlášť.

Ruční vytváření kampaní pro velké e-shopy s tisíci produkty by trvalo dny i měsíce. Automatické systémy ppcHIT a PPC BEE dovolují vytvořit produktové kampaně za několik málo minut. Lída Navrátilová je otestovala a vzájemně porovnala.

Oba systémy vyžadují stejný vstupní feed, ve kterém je možné vybrat pouze určité produkty, pro které chcete vytvořit kampaně. Oba také shodně dovolují upravit klíčová slova či texty reklam a jejich proměnné, jako je například cena nebo název produktu.

Z hlediska uživatelské přívětivosti vyhrává nástroj ppcHIT. PPC BEE však toto drobné mínus skvěle vyvažuje důkladně propracovaným manuálem.

„Pokud jste ani s jedním nástrojem doposud nepracovali, doporučuji si domluvit měsíční zkušební dobu u PPC BEE a současně vyzkoušet ppcHIT pouze pro Sklik,“ radí Navrátilová.

Přečtěte si celý článek

Nechte si posílat přehled našich článků na e-mail

Odebírejte newsletter: