Kde jste: Hlavní stránkaMédia informovala o službě Marknet.cz

Média informovala o službě Marknet.cz

|

Služba přináší každý den přehled článků na téma marketing, reklama a média. O službě napsaly odborné magazíny Marketing & Média, iStrategie, Marketingové noviny, Česká Média, Stratégie, Lupa.cz a Měšec.cz.

Marknet.cz provozuje jako svůj soukromý projekt Radim Hasalík ve spolupráci s tvůrci Weblogy.cz. Návštěvníci služby naleznou na jednom místě přehled článků a témat z více než 70 zdrojů. Čtenář proto nemusí navštěvovat každý den všechny weblogy, magazíny a časopisy.

Služba nahrazuje klasickou RSS čtečku. Tato technologie umožňuje odebírat novinky z různých zdrojů a webů. Návštěvník se po kliknutí na titulek článku ocitne webu, kde byl článek zveřejněn. Tím nedochází k porušení autorských práv a služba zároveň slouží jako zdroj návštěvnosti.

Kromě české verze je také v testovacím provozu Marknet.eu. Tato služba nabízí přehled zahraničních zdrojů, které se věnují tématům marketing, reklama a média. Spuštěna byla opět ve spolupráci s Weblogy.cz.

V obou případech bylo nutné navštívit jednotlivé webové stránky blogů i odborných médií a přidat ručně jejich RSS do přehledu.

Marknet.cz v médiích

O nově spuštěné službě zveřenila informaci odborná média iStrategie, Marketing & Média, Marketingové noviny, Česká Média, Stratégie, Lupa.cz a Měšec.cz.

Z tištěných médií se představení nové službě věnoval odborný měsíčník Chip a časopis Computer, který vychází jednou za 14 dní. Web podle Navrcholu.cz navštívilo od 7. června celkem 3 036 unikátních návštěvníků, kteří si prohlédli 7 664 stránek.

Přečtěte si celý článek

Nechte si posílat přehled našich článků na e-mail

Odebírejte newsletter:


Nejnovější články k tématu