Kde jste: Hlavní stránkaMarketingové noviny o novém webu agentury RobertNemec.com

Marketingové noviny o novém webu agentury RobertNemec.com

| ,

Server Marketingovénoviny.cz, který přináší zajímavosti výhradně z oblasti obchodu a marketingu,  upozorňuje na nový web agentury RobertNemec.com.

Nový web agentury je oproti tomu deset let starému plně responzivní, zobrazení stránky je optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení od mobilů, notebooků i tablety, píší Marketingové noviny.

„Cílem bylo mít web vizuálně čistý, kdy se uživatel v jednu chvíli bude moci soustředit jenom na jednu věc a bude se mu snadno ovládat,“ citují Marketingové noviny ředitele agentury Roberta Němce.

Marketingové noviny upozorňují i na to, že agenturní konzultanti na digitální analytiku poměrně hodně času strávili s definováním a přípravou responzivních verzí designu.

„Nejdříve jsme si připravili podklady z Google Analytics o nejčastějších rozlišení návštěvníků našeho starého webu, poté jsme provedli rešerši responzivních webů především velkých agentur a médií v zahraničí. Z toho nám vyplynulo, že jsou pro nás zásadní čtyři responzivní verze,“ popisuje proces digitální analytik Martin Šimko.

Přečtěte si celý článek

Nechte si posílat přehled našich článků na e-mail

Odebírejte newsletter:


Nejnovější články k tématu