Kde jste: Hlavní stránka2 příklady úspěšného obsahového marketingu pro affiliate stránky

2 příklady úspěšného obsahového marketingu pro affiliate stránky

| ,

Článek o tom, jak díky obsahovému marketingu nalákat na váš affiliate web stálé a dlouhodobé návštěvníky uvádí dva příklady jak lze tento druh marketingu praktizovat v České republice. V prvním příkladě popisuje Robert Neměc svůj affiliate web elegantne.cz.

Robert Němec je zkušený v internetovém podnikání. Mimo jiné také vybudoval web o pánské módě www.elegantne.cz, který vydělává z provizí. Přesto, že Robert pro stránku aktivně nedělá linkbuilding (budování zpětných odkazů), má jich za několik let už tisíce. Může za to prý publikování hodnotných článků.
V druhém příkladu vyzdvihuje Patrik Zapletal unikátnost obsahu na affiliate stránce. Na webu by měly být informace, které zákazník jinde nenajde. Je také důležité přesvědčit návštěvníky stránky, že jim chcete pomoct a poradit a na základě toho nastavit kompletní marketingovou strategii. Patrik do budoucna také zvažuje využívání infografiky a jiných grafických prvků.

V závěru článku je zdůrazněno, že obsahový marketing na provizních stránkách je dlouhodobá záležitost, ale při troše trpělivosti se určitě vyplatí.

Přečtěte si celý článek

Nechte si posílat přehled našich článků na e-mail

Odebírejte newsletter:


Nejnovější články k tématu